تاریخ انتشار بازی Raiden V: Director’s Cut در اروپا مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

استودیو «پی‌کیوب» از تاریخ انتشار بازی Raiden V: Director’s Cut برای منطقه غرب پرده برداشت. این عنوان، در تاریخ جمعه، ۱۴ مهر برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Raiden V: Director’s Cut به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی منتشر می‌شود و هم‌چنین نسخه محدود بازی که شامل ساندترک‌های بازی است، نیز در همان تاریخ در دسترس خواهد بود. مجموعه‌ی Raiden طی ۲۷ سال به عنوان یکی از بهترین شوترهای آرکید در بین طرفداران این مجموعه است.

داستان بازی، دنبال‌کننده رویدادهای پس از به‌دست گرفتن سلاح‌های قدرت‌مند در سیاره توسط بیگانگان شکل می‌گیرد. حال، یک قهرمان واقعی از جوخه Raiden آمده است تا به‌صورت کامل بیگانگان را از روی زمین نابود کرده و زمین را از دست آن‌ها نجات دهد.

نسخه Director’s Cut شامل محتوای جدید و اضافی، از جمله بخش چندنفره است که به شما اجازه می‌دهد با حضور در بخش کمپین همراه با دوستان خود به انجام بازی بپردازید. هم‌چنین، در این نسخه سطوح اضافی منحصر به فردی طراحی شده است. هم‌چنین، بازی Raiden V: Director’s Cut از وضوح تصویر ۱۰۸۰ پشتیبانی خواهد کرد. هنوز هیچ‌گونه تاریخ انتشاری برای منطقه آمریکای شمالی وجود ندارد، هرچند که باید منتظر خبرهای جدیدتر پیرامون این موضوع باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: