تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی Monkey King: Hero Is Back اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

در خرداد ماه، دو شرکت «اواِیسیس گیمز» و «سونی»، بازی Monkey King: Hero Is Back را معرفی کردند که یک عنوان ماجراجویی و شکار هیولایی بر پایه‌ی فیلمی در سال ۲۰۱۵ است که به کارگردانی «تیان شیائو پنگ» عرضه شده بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز، اواسیس گیمز با انتشار خبری جدید، تأکید کرد که بازی Monkey King: Hero Is Back برای منطقه‌ی غرب به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود. با توجه به این‌که این فیلم، یکی از بزرگترین فیلم‌های تاریخ کشور چین هست. این آی‌پی، قطعا عنوان جذابی برای تجربه کردن خواهد بود.

این بازی، در زمره‌ی عناوین AAA توسط شعبه ژاپنی سونی به همراه استودیو چینی «هگزا درایو» با همکاری اواسیس گیمز به عنوان ناشر جهانی بازی، در دست تولید است. در حال حاضر هم هیچ‌گونه تاریخ انتشار مشخصی برای این عنوان وجود ندارد.

 Monkey King نماد یک اسطوره در فرهنگ ادبیات چینی محسوب می‌شود. در فیلمی که از این شخصیت ساخته شد، او به مدت ۵۰۰ سال توسط خدایان زندانی شده است. هنگامی که یک کودک او را از این زندان رها می‌کند، Monkey King در تلاش خواهد بود تا از روستای خود و ارتشی از هیولاها محاظفت کند. در طول بازی هم، بازیکنان کنترل Monkey King را بر عهده دارند. داستان بازی و جزئیات آن شامل موارد جدید و یونیکی است.

در پایان، تصاویر جدید این بازی را مشاهده می‌کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: