جنگ ستارگان

فیلم وان کنوبی از دنیای جنگ ستارگان در دست ساخت قرار دارد

توسط فرشاد زمانی در ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

از زمان اعلام تمایل شرکت دیزنی به ساخت اسپین آف‌هایی در ارتباط با مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان، طرفداران تقاضای زیادی در ارتباط با اختصاص دادن یکی از فیلم‌ها به زندگی یکی از شخصیت‌های محبوب این مجموعه یعنی اُبی وان کنوبی داشته‌اند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

یوان مک‌گرگور بازیگری بود که به ایفای نقش اُبی وان کنوبی در دوران جوانی می‌پرداخت و طرفداران تمایل زیادی به بازگشت او دارند. آقای مک‌گرگور بارها از علاقه خود به بازگشت و ایفای نقش به عنوان این شخصیت سخن گفته است و در فیلم Star Wars: The Force Awakens نیز چند صحنه توسط او ضبط شده بود.

براساس گزارشی از Hollywood Reporter بنظر می‌رسد که ساخت فیلمی مربوط به شخصیت اُبی وان تایید شده است گرچه در حال حاضر این فیلم مراحل اولیه ساخت را پشت سر می‌گذارد، در نتیجه هنوز بازیگر، اعضای گروه تولید و نمایشنامه آن آماده نیستند.

استیون دالدری به عنوان کارگردان فیلم بیلی الیوت در حال صحبت با شرکت لوکاس فیلم بوده و اگر او با این شرکت به تفاهم برسد مراحل تولید این فیلم را رهبری خواهد کرد. هنوز صحبتی از احتمال حضور مک‌گرگور در این فیلم به میان نیامده است.

لوکاس فیلم و دیزنی در اوایل سال ۲۰۱۷ اعلام کرده بودند که تا ماه ژوئن تصمیم خود را در مورد اسپین آف سوم خواهند گرفت اما در حال حاضر در ماه اوت قرار داریم. مطمئناً مشکلات مربوط به فیلم هان سولو و اخراج کارگردان‌ها نقشی در این تاخیر داشته‌اند.

بنظر نمی‌رسد که این فیلم تا سال ۲۰۲۰ حاضر شود اما در تاریخ ۲۴ آذر سال ۱۳۹۷ شاهد نمایش فیلم Star Wars: The Last Jedi خواهیم بود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “فیلم وان کنوبی از دنیای جنگ ستارگان در دست ساخت قرار دارد”

  1. Dremora گفت:

    ایوان مک گرگور کجاش تو force awakens بازی کرد؟؟ :| :|

    ۰ ۰