Quake Champions هفته‌ی دیگر به بخش دسترسی زود هنگام استیم می‌آید

توسط محمد صادق نیت در ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

Quake Champions، شوتر اول شخص استودیوی آید سافتوِر، در تاریخ ۲۲ اوت به بخش دسترسی زودهنگام شبکه استیم خواهد آمد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«تیم ویلیتس» (Tim Willits)، مدیر استودیوی آید سافتوِر، در این پیرامون توضیح داد:

به وضوح می‌توان گفت که نسخه‌ی دسترسی زودرس Quake Champions هنوز کامل نیست و جای کار دارد، اما می‌توان آن را نزدیک‌ترین نسخه به بازی کامل شده اعلام کرد. این نسخه دارای ۴ حالت بازی متفاوت، ۱۱ قهرمان، نقشه‌های مختلف و یک اجتماع بازی‌باز بسیار مشتاق دارد!

او همچنین افزوده که:

دسترسی زودهنگام به ما این اجازه را می‌دهد که به کمک بازی‌بازان، بازی را بهتر کنیم و تا قبل از انتشار رسمی بازی، محتویات بیشتری به آن اضافه کنیم.

لازم به ذکر است که بر خلاف نسخه‌ی اصلی بازی، این نسخه مجانی نخواهد بود و شما برای شروع به بازی کردن نیاز به یک پک قهرمانان می‌شوید که شامل تمام قهرمانان موجود، پوسته‌ی انحصاری نسخه‌ی دسترسی زودرس بازی، «diehard Ranger»، و صندوقچه‌های وسایل خواهد شد. طبق وعده‌ی شرکت «بتسدا»، علاوه بر ۱۱ قهرمان موجود، ۶ قهرمان دیگر، همراه با شخصیت اصلی بازی DOOM به این عنوان اضافه خواهند شد. قیمت این پک از ۳۰ دلار شروع و تا زمان انتشار کامل تا ۴۰ دلار هم بالا خواهد رفت.

نسخه‌ی زودهنگام این بازی شامل دو نقشه‌ی جدید به نام کلیسای ازاتوث (Church of Azathoth) و عبادتگاه تمپست (Tempest Shrine)، چالش‌های Rune، پوسته‌های مرتبط با داستان، چت درون بازی، گزینه‌های شخصی‌ سازی جدید و یک منطقه‌ی تیراندازی برای به روز کردن بازی‌بازان خواهد شد.

نسخه نهایی بازی Quake Champions به‌صورت انحصاری در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: