10 نظر

موج دی‌بازی (۱) | بررسی رویدادهای مهم هفته و دیدگاه‌های کاربران با رویکردی طنز

توسط در 1 سال پیش
 

ویدیونامه را یادتان هست؟ این آیتم «ویدیویی»، غافل از بی‌رحمی روزگار و چرخ فلک، بعد از تولد از برادر دوقلویش جدا شد و به سرزمین رویا و خیال پیوست. «موج دی‌بازی» در عوض (برادری که جدا نشد:) در واقعیت حضور دارد و اینجا و از این به بعد در خدمت شماست! موج دی‌بازی عنوان پادکست دنیای بازی است که کمی دیگر شما را برای گوش دادن به اولین قسمت آن دعوت می‌کنیم و از این به بعد، هر هفته منتظر موج دی‌بازی باشید. اولین قسمت از موج دی‌بازی مانند ویدیونامه‌ی مهجور فقط مختص به بررسی اتفاقات هفته‌ی گذشته و دیدگاه‌های شما عزیزان است با رویکردی طنز؛ اما از قسمت بعدی، یعنی قسمت دوم با دستی بسیار پر برمی‌گردیم و با پادکست‌هایی پرملات مزاحم گوش‌هایتان می‌شویم!

در اولین موج دی‌بازی، به بررسی اخبار هفته، مقالات محبوب هفته، اتفاقات مهم هفته، دیدگاه‌های جالب شما کاربران دنیای بازی و اندراحوالات اعضای تیم دنیای بازی پرداخته می‌شود که علاوه بر این موارد، کاربر برتر هفته، نویسنده‌ی برتر هفته و موسیقی هفته نیز به محتوای کار اضافه شده‌اند. نگارنده‌ی این پادکست سیناکیارستمی، خواننده‌‌ی آن محمد قاسمی و سرِهم کننده‌ی آن نیز هم‌چون گذشته نوید غلامی است. لازم به ذکر است که موسیقی هفته‌ای که آخر این پادکست پخش می‌شود، موسیقی انیمیشن آغازین بازی Sonic Mania است.

محتوای شنیداری زیرین، متعلق به ۲۱ تا ۲۷ مرداد ماه است و بیشتر حرف نزنیم و برویم تا باهم از اتفاقات هفته‌ی گذشته و کاربر و نویسنده‌ی برتر مطلع شویم:


امیدواریم از پادکست لذت برده باشید و بعد از گوش دادن و کوک کردن کیف خود با موسیقی سونیکی، این زیر را هم خالی رها نکنید که برای ویدیونامه حسابی انرژی گرفتیم از نظرات‌ شما؛ در ضمن، حواس‌تان هم باشد که برای قسمت بعدی و قسمت‌های بعدی قرار است چند گوینده داشته باشیم و مصاحبه داشته باشیم و کلی آیتم‌های باحال دیگر. منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم؛ البته، اگر انتقادی هم داشتید بیشتر منتظرش هستیم:)

 

شما باید ورود برای ارسال نظر