بازی Battlefield 1

گیمزکام ۲۰۱۷ | حالت رقابتی جدید بازی Battlefield 1 معرفی شد

توسط فرشاد زمانی در ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۲:۳۲

شرکت الکترونیک آرتز در مدت اجرای کنفرانس خود در نمایشگاه گیمزکام اطلاعات و جزئیات جدیدی را در مورد بازی Battlefield 1 به اشتراک گذاشت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اول از هر چیز شاهد معرفی یک حالت رقابتی جدید به نام Incursions بودیم که بطور کامل برای رقابت میان بازیکنان بهینه‌سازی شده است. این حالت شامل مسابقات ۵ بازیکن در برابر ۵ بازیکن خواهد بود و تجربه گیم‌پلی سریعی را به ارمغان خواهد آورد. طرفداران این بازی قادر خواهند بود تا در ماه آینده در آلفای این حالت شرکت کنند. قابلیت ثبت نام در دوره آلفا از هم اکنون از طریق سایت رسمی بازی Battlefield امکان‌پذیر است.

همچنین شرکت الکترونیک آرتز بصورت رسمی اقدام به معرفی نسخه Revolution بازی Battlefield 1 نمود که شامل بازی اصلی و پرمیوم پس می‌شود. این موضوع بدین معنی است که با پرداخت ۶۰ دلار، علاوه بر بازی اصلی به چهار بسته توسعه دهنده آن نیز دسترسی خواهید داشت. قابلیت خرید این بسته از هم اکنون امکان‌پذیر است.

لازم به ذکر است که در حال حاضر تنها یکی از چهار بسته این بازی به نام They Shall Not Pass منتشر شده است. دومین بسته این بازی In the Name of the Tsar نام داشته و در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. سومین و چهارمین بسته این بازی به ترتیب Turning Tides و Apocalypse نام دارند و در ماه دسامبر و اوایل سال ۲۰۱۸ در دسترس قرار خواهند گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: