بازی Spintires: MudRunner برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

دو شرکت «سِیبر اینتراکتیو» و «فوکاس‌ هوم اینتراکتیو» از نسخه نهائی بازی Spintires: MudRunner برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان رونمایی کردند. این عنوان در مهر ماه سال جاری عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Spintires: MudRunner برای بازیکن یک نقشه‌ی بزرگ سندباکس‌گونه را به ارمغان می‌آورد. در این نسخه، مجموعا شاهد شش نوع محیط هستیم. حالت چالشی به همراه ۹ نقشه اختصاصی و سیزده خودروی جدید است که به‌تازگی به این نسخه اضافه شده‌اند.

در بخش بصری نیز تغییراتی را شاهد هستیم. حال بازی از شرایط به‌شدت بهتری بهره برده و شاهد چرخه پویای شب و روز به همراه یک موتور فیزیک پیشرفته که به محیط واکنشی واقعی می‌دهد. در حال حاضر، ۱۹ وسیله‌ی نقلیه در بازی Spintires: MudRunner وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی‌ها خاص و تجهیزات قابل اتصال است. تمامی نسخه‌های یاد شده دارای بخش چندنفره به‌صورت همکاری مشارکتی (کو-آپ) هستند و هم‌چنین نسخه رایانه‌های شخصی از ماد هم پشتیبانی می‌کند.

این بازی، در زمان انتشار ۳۰ دلار قیمت خواهد داشت و البته اگر قصد پیش‌خرید دارید، می‌توانید با ۱۰ درصد تخفیف بر روی شبکه استیم آن را تهیه کنید. کسانی که هم که قبلا نسخه اصلی Spintires را تهیه کرده باشند، می‌توانند با ۶۰ درصد تخفیف نسخه به‌روزشده را خریداری کنند.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Spintires: MudRunner برای پلتفرم‌های رایانههای شخصی و کنسول‌ها در مهر ماه سال جاری منتشر می‌شود. در ادامه تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده می‌کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: