تاریخ انتشار بازی Raiders of the Broken Planet مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

استودیو «مرکوری‌استیم» درست قبل از شروع همایش گیمزکام ۲۰۱۷، جزئیاتی از بازی Raiders of the Broken Planet منتشر کرد. این عنوان، در سبک شوتر سوم شخص بوده و در کنار معرفی این عنوان، تاریخ انتشار آن هم مشخص شد. این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست توسعه است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

قرار است، بخش ابتدایی (مقدمه) بازی Raiders of the Broken Planet در تاریخ جمعه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ به‌صورت رایگان عرضه شود. این بخش، شامل ۲ مأموریت چهار مرحله‌ای می‌شود. این نسخه، شامل شخصیت‌های متعدد و دسترسی کامل به حالت‌های بخش چندنفره را برای بازیکن فراهم می‌کند.

هم‌چنین، قسمت اول بخش داستانی بازی Raiders of the Broken Planet با نام «افسانه‌های بیگانه» در همان روز با قیمت ۱۰ دلار عرضه خواهد شد. به گفته توسعه‌دهنده، افسانه‌های بیگانه شامل تعداد زیادی شخصیت اضافی، مأموریت‌های جدید و داستان مستقل برای کمک به ساختار جهان این بازی است.

در بخش داستانی، بازیکن می‌تواند شخصیت موردعلاقه‌ خود را انتخاب کند و با همکاری سه دوست خود به‌صورت مشارکتی، به کامل کردن ماموریت‌های بازی بپردازند. با این وجود، بازیکن دیگری، که نقش ضد قهرمان را ایفا می‌کند، می‌تواند وارد میدان شده و به چهار بازیکن دیگر حمله کند و با افراد منفی داخل بازی دست به همکاری بزند.

درحالی که تنها بخش مقدمه و حالت داستانی افسانه‌های بیگانه در تاریخ ۳۱ شهریور عرضه می‌شوند، ما شاهد سه بخش داستانی دیگر نیز خواهیم بود که در فواصل منظم منتشر خواهند شد. این سه بخش، به ترتیب Wardog Fury, Hades Betrayal و Council’s Apocalypse نام دارند. هر یک از این سه فصل، شامل داستان‌های موازی با شخصیت‌های جدید را به نمایش می‌گذارند. در پایان لازم به ذکر است، بازی Raiders of the Broken Planet در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ برای پلتفرم اکس‌باکس وان اکس در وضوح تصویر ۴K قابل بازی خواهد بود. علاوه بر این، همایش گیمزکام ۲۰۱۷ از سه شنبه، ۳۱ مرداد تا شنبه، ۴ شهریور در شهر کلن، آلمان دایر است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: