جزئیات و تاریخ انتشار نسخه بتای Call Of Duty: WW2 اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

نسخه بتای Call Of Duty: WW2 اوایل شهریور ماه راه‌اندازی خواهد شد و با توجه به نزدیک شدن به زمان بتا، جزئیات و تاریخ انتشار دقیق آن نیز منتشر شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از ویژگی‌های نسخه بتای Call Of Duty: WW2 می‌توان به نقشه‌های Du Hoc, Ardennes و Gibraltar اشاره کرد و خود استودیو «اسلج‌همر» هم تأکید کرد که حداقل سه نقشه در طول دوره بتا برای بخش چندنفره وجود خواهد داشت. حالت‌هایی که می‌توان در نسخه بتا تجربه کرد شامل Team Deathmatch، Domination و Hardpoint برای همه قابل بازی خواهد بود.

حالت جدیدی به نام «جنگ» در بازی معرفی شده که تیم سازنده فکر می‌کند حس تازه‌ای را در طول بازی منتقل می کند. کسانی که نسخه بتای Call Of Duty: WW2 را تجربه می‌کنند، این فرصت را خواهند داشت تا بخش Divisions را هم تجربه کنند.

اسلج‌همر درمورد توصیف بتا گفت: «تست منتقدانه از هسته‌ی گیم‌پلی، سیستم بازی و هم‌چنین آزمایش زیرساخت‌های سرورهای بازی ما» از جمله مواردی است که در این بخش روی آن توجه شده است. علاوه بر این، هدف از ارائه بازخوردها درمورد نسخه‌ی بتا، کمک برای «بهینه‌سازی ویژگی‌ها، تعادل در گیم‌پلی و بهبود مسیر پیشرفت سازنده در زمان باقی‌مانده» عنوان شد.

هم‌چنین لازم به ذکر است، نسخه بتای Call of Duty: WWII از تاریخ جمعه، ۳ شهریور شروع خواهد شد و تا دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۶ بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ ادامه خواهد داشت. علاوه بر این یک بتای محدود دیگر نیز در راه است که در تاریخ جمعه، ۱۰ شهریور برگزار می‌شود، که هر برای هر دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت، تاریخ پایان این بتا هم در دوشنبه، ۱۳ شهریور است. شما می‌توانید با پیش‌خرید کردن این بازی، از مزایای آن، از جمله دسترسی به نسخه بتا بهره‌مند شوید. تاریخ انتشار نسخه‌ی نهائی جمعه، ۱۲ آبان ۱۳۹۶ خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: