اپلیکیشن Destiny Companion

جزئیات به‌روزرسانی اپلیکیشن Destiny Companion اعلام شد

توسط فرشاد زمانی در ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

اخیراً استودیوی بانجی جزئیات به‌روزرسانی که در آینده برای اپلیکیشن Destiny Companion منتشر خواهد نمود را به اشتراک گذاشته است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این به‌روزرسانی در تاریخ ۳۱ مرداد ماه در دسترس قرار خواهد گرفت و منجر به اضافه شدن دو قابلیت جدید و قابل توجه خواهد شد. اولین قابلیت، اضافه شدن یک تب به نام «کاوش» (Explore) است که در آن کلیه اتفاقات دنیای Destiny به‌روزرسانی خواهد شد. این تب به بازیکنان اجازه خواهد داد تا از جدیترین اخبار و به‌روزرسانی‌های بازی Destiny 2 مطلع شوند. همچنین قابلیت آگاهی از جدیدترین رویدادها و فعالیت‌های دنیای Destiny، جشن‌ها و امکان ایجاد ارتباط میان بازیکنان و ایجاد گروه‌های مختلف وجود خواهد داشت.

قابلیت دیگری که به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد مربوط به پشتیبانی از کلن Destiny 2 است. براساس جزئیات منتشر شده از سوی بانجی، شما قابلیت ایجاد یا پیوستن به یک کلن و یا دعوت از دیگران جهت بازی کردن با شما را خواهید داشت. از طریق این اپلیکیشن همچنین امکان مدیریت کلن شما، بررسی پیشرفت‌ها و پاداش‌ها و صحبت با اعضای کلن از طریق چت وجود خواهد داشت. همچنین قابلیت ایجاد یک بنر انحصاری برای کلن در دسترس خواهد بود.

نکته قابل توجه آن است که این به‌روزرسانی برروی نسخه Destiny 1 اپلیکیشن Companion بازنویسی خواهد شد. Destiny 1 API همچنان بصورت آنلاین در دسترس قرار خواهد داشت اما برای دسترسی به آن نیاز به یک اپلیکیشن third-party خواهید داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: