تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی Yakuza 6: The Song of Life اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

در جدیدترین خبر، تاریخ انتشار نسخه غربی بازی Yakuza 6: The Song of Life مشخص شد. عنوان مذکور در تاریخ  سه شنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد، هم‌چنین این بازی هم‌اکنون در کشور ژاپن در دسترس است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید

علاوه بر این، شرکت «سگا»، ناشر بازی Yakuza 6: The Song of Life از نسخه‌ی ویژه بازی با نام After Hours Premium Edition رونمایی کرد. این نسخه، شامل دو لیوان ویژه نوشیدنی، دو سنگ یخی برای خنک کردن نوشیدنی، کتاب «آهنگ زندگی» و بسته‌بندی ویژه آن است. قیمت نسخه ویژه، ۹۰ دلار بوده و هم‌چنین نسخه استاندار نیز با قیمت ۶۰ دلار در دسترس است. کسانی که نسخه‌ی استاندار (فیزیکی) را پیش‌خریدپ یا در زمان انتشار تهیه کنند، یک کتاب هنری رایگان و دو نگه‌دارنده دیسک دریافت خواهند کرد.

بازی Yakuza 6 اولین بار در سال ۲۰۱۵ میلادی در همایش «توکیو گیم ‌شو» در کشور ژاپن معرفی شد. بعد از آن، عنوان مذکور در آذر ماه سال ۱۳۹۵ برای منطقه ژاپن عرضه شد، اما تاکنون نسخه‌ی غربی آن هنوز در دسترس قرار نگرفته است.

آخرین ورودی از مجموعه‌ی «یاکوزا» (Yakuza) که برای منطقه غرب منتشر شده بود، «یاکوزا ۰» (Yakuza 0) است که توانست از وب‌سایت گیم‌اسپات، نمره‌ی خوب ۸ را دریافت کند. در پایان لازم به ذکر است، بازی Yakuza 6: The Song of Life در تاریخ ۲۹ اسفند ماه سال جاری توسط شرکت «سگا» به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: