تاریخ انتشار بازی Burly Men at Sea برای پلی‌استیشن ۴ مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

امروز، استودیو مستقل Brain&Brain بازی Burly Men at Sea را معرفی کرد که یک عنوان ماجراجویی برگرفته از فولکور اسکاندیناوی است که داستان سه ماهی‌گیر را روایت می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Burly Men at Sea ماه بعد برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا عرضه خواهد شد. هم‌چنین، این بازی از قابلیت کراس-بای استفاده خواهد که منجر خواهد شد تا بتوان این بازی را از طریق پلی‌استیشن ۴ و ویتا بازی کرد، هم‌چنین سیوهای بازی نیز قابل انتقال به یک‌دیگر خواهد بود. تاریخ انتشار این عنوان، سه شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ خواهد بود. اگر شما کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو داشته باشید، باید به شما بگوییم که بازی Burly Men at Sea بر روی این کنسول با وضوح تصویر ۴K اجرا خواهد شد.

داستان بازی Burly Men at Sea روایت‌گر داستان زیبایی از سه ماهی‌گیر بزرگ و ریشو که تصمیم به ترک زندگی عادی خود، برای پیدا کردن یک ماجراجویی جدید وارد دوره جدیدی می‌شوند. در طول این بازی، دریای آزاد قرن بیستم اسکاندیناوی و روایات کهن و دیدن موجودات مختلف را تجربه می‌کنید. در طول بازی، شما می‌توانید با انتخاب‌های چندگانه‌ی خود، رویدادهای بازی را شکل دهید.

در نهایت، بازی Burly Men at Sea برای پلی‌استیشن ۴ و ویتا در تاریخ ۲۸ شهریور عرضه خواهد شد. این بازی، در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی از طریق شبکه استیم با قیمت ۱۰ دلار در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: