تماشا کنید: تریلر Terror Tribe بازی Middle-Earth: Shadow of War

توسط سورنا رضایی در ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

شرکت برادران وارنر و استودیو «مونولیث پروداکشنز» (Monolith Productions) امروز تریلر جدیدی را از بازی رو به انتشار Middle-Earth: Shadow of War منتشر کردند. این تریلر به معرفی یکی از قبایل اُرک‌ها که با نام Terror شناخته می‌شود، می‌پردازد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

قبیله‌ی Terror، یک فرقه از ارک‌ها هست که اعضای آن بسیار بی‌رحم بوده و تخصص آن‌ها ایجاد رعب و وحشت در بین دشمنانشان است. در ویدئوی معرفی این قبیله، از خونریزی، خشونت و شکنجه بسیاری استفاده شده تا جایگاه ویژه‌ی این قبیله به‌خصوص در میان ارک‌ها را بهتر متوجه شویم. اما در بازی Middle-Earth: Shadow of War جامعه‌ی ارک‌ها در مقایسه با نسخه‌ی قبلی با مقداری تغییر مواجه شده است. بدین صورت که ارک‌ها به قبیله‌های متعدد تقسیم شده و با استفاده از قلعه‌های پرتعداد قدرت حاکمان را برای حکمفرمانی بیشتر بر مناطق مورد نظر افزایش می‌دهند. این نحوه‌ی تقسیم بندی ارک‌ها در کنار سیستم «نمسیس» گسترش یافته، به کاربران این اجازه را می‌دهد تا برای برقراری رابطه با هر یک از گروه‌ها، گزینه‌های مختلفی داشته باشند. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این قبیله را مشاهده کنید:

سازندگان اخیراً اعلام کردند که پس از اتمام کمپین بازی که شامل خط اصلی داستانی می‌شود، یک کمپین ویژه‌ نیز در دسترس قرار می‌گیرد. این کمپین ویژه‌ روی محیط‌های گسترده و غنی بازی که استودیو مونولیث آن را خلق کرده، تمرکز دارد. همچنین در صورت تکمیل این کمپین ویژه توسط کاربر، پایانبندی‌ای به نمایش گذاشته می‌شود که این بازی را به سه‌گانه‌ی Lord of the Rings  مرتبط می‌کند.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Middle-Earth: Shadow of War در تاریخ دهم اکتبر (هجدهم مهر ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: