تماشا کنید: اولین تریلر از نقشه‌ی جدید Tom Clancy’s Rainbow Six Siege با نام Theme Park منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

شرکت «یوبی‌سافت»، تریلر جدیدی از اولین نمایش از نقشه‌ی جدید Tom Clancy’s Rainbow Six Siege که مربوط به به‌روزرسانی Operation Blood Orchid می‌شود، منتشر کرد. در این ویدئو، نام نقشه‌ی بازی Theme Park عنوان شد که قرار است در تاریخ ۷ شهریور ماه برای هر سه پلتفرم عرضه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نقشه‌ی جدید Tom Clancy’s Rainbow Six Siege در کشور هنگ‌کنگ واقع شده و یک محیط کاملا جدید و متنوع را در خود دارد. بازیکنان در یک محیط خالی از سکنه که قبلا شهر بازی بوده و حال تبدیل به محیطی متروک شده، به رقابت خواهند پرداخت. نقشه‌ی Theme Park در زمان عرضه برای همه در دسترسی است، اما برای باز کردن سه اپراتور جدیدی که قرار است همراه با این نقشه عرضه شود، نیاز به خرید آن‌ها از طریق پول درون بازی یا داشتن ۲۵ هزار Renown (واحد امتیاز بازی) هستید.

سه اپراتور مذکور هم به مدت ۱ هفته تنها در اختیار دارندگان سیزن‌پس بازی هست، بعد از آن بقیه افراد هم می‌توانند با باز کردن آن‌ها، دسترسی داشته باشند. دو تا از اپراتورهای این به‌روزرسان، مربوط به کشور هنگ‌کنگ می‌شود، در حالی که نفر سوم از نیروی نظامی GROM از کشور لهستان است. هم‌چنین، شنبه، ۴ شهریور فینال پرولیگ Rainbow Six Siege شروع خواهد شد که اولین نمایش رسمی اپراتورها در هیمن همایش به‌صورت زنده در حین برگزاری رویداد گیمزکام ۲۰۱۷، پخش خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege هم‌اکنون برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. هم‌چنین به‌روزرسانی بعدی با نام Operation Blood Orchid در تاریخ ۷ شهریور عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید اولین تریلر از نقشه‌ی جدید Tom Clancy’s Rainbow Six Siege با نام Theme Park را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: