تاریخ انتشار بازی We Happy Few برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

امروز، استودیو بریتانیایی Compulsion Games اعلام کرد، بازی We Happy Few که در مرحله دسترسی اولیه قرار دارد، سال بعد مراحل توسعه آن کامل خواهد شد. تاریخ انتشار نسخه‌ی کامل هم در جمعه، ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ خواهد بود. این عنوان قبلا برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان اعلام شده بود، و حال گفته شد قرار است برای پلی استیشن ۴ نیز در تاریخ مذکور، عرضه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی We Happy Few عنوانی بود که اولین بار در کمپین کیک‌استارتر معرفی شد و بعدا هم به‌صورت دسترسی اولیه برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان در جولای ۲۰۱۶ عرضه شد. We Happy Few عنوانی اکشن-ماجراجویی و اول‌شخص است و حوادث آن در سال ۱۹۶۰ و در شهری خیالی در انگلستان به نام ولینگتن وِلز اتفاق می‌افتد. سه شخصیت اصلی این بازی از مصرف قرص‌های روان‌گردان شادی‌آور مصنوعی خودداری کرده و سعی دارند تا از این شهر فرار کنند.

در طول بازی، بازیکنان کنترل یکی از سه شخصیت بازی را بر عهده خواهند گرفت که هر کدام خصوصیات خودشان را دارند. در طول گشت و گذار در شهر ولینگتن ولز، با شخصیت‌هایی که تحت تاثیر این داروها قرار داند روبرو می‌شوید و در طول مسیر خود، باید به تعدادی از رمز و رازهای بازی پی ببرید. حال، انتخاب با شماست که بخواهید مبارزه کنید، مخفیانه حرکت کرده یا ترکیبی از هر دو را چاشنی کار خود کنید.

هم‌چنین، لازم به ذکر است که سازنده با شرکت «گیرباکس» که بیشتر او را با مجموعه‌ی «سرزمین مرزی» (Borderlands) می‌شناسیم، مسئولیت نشر نسخه فیزیکی بازی را بر عهده دارد. هم‌چنین گیرباکس اعلام کرد نسخه‌ی دیلاکس ادیشن و دی‌ال‌سی سیزن را برای بازی We Happy Few تایید کرد. سیزن‌پس، شامل سه قسمت از محتوای اضافی است که هنوز جزئیات آن مشخص نشده است.

علاوه بر این، نسخه کالکتور ادیشن هم وجود دارد که تصویر آن را مشاهده می‌کنیم:

در پایان لازم به ذکر است، بازی We Happy Few هم‌اکنون به‌صورت دسترسی اولیه در دسترس است. هم‌چنین نسخه کامل به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی با قیمت ۶۰ دلار عرضه خواهد شد. قیمت در نظر گرفته شده برای نسخه کالکتور ادیشن هم ۱۵۰ دلار بوده و به‌صورت محدود عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: