انتشار بازی Crackdown 3 با تاخیر مواجه شد

توسط سورنا رضایی در ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

شرکت مایکروسافت مدتی قبل اعلام کرد که بازی Crackdown 3 همزمان با کنسول اکس‌باکس وان اکس در تاریخ هفتم نوامبر (شانزدهم آبان ماه) عرضه می‌شود. اکنون اعلام شده است که انتشار این بازی با تاخیر مواجه شده و طرفداران می‌بایست برای تجربه‌ی آن تا بهار ۲۰۱۸ صبر کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

خانم «شانون لوفتیس» (Shannon Loftis)، مدیر اجرایی استودیو‌های مایکروسافت، با ارسال بیانه‌ای برای وبسایت پالیگان درباره‌ی دلایل تاخیر در انتشار بازی Crackdown 3 توضیح داد. او در این بیانیه گفت که این تصمیم گیری زمان مورد نیاز را به استودیوهای «ریئیجنت گیمز» (Reagent Games)، «سومو دیجیتال» (Sumo Digital) و «کلاودجین» (Cloudgine) می‌دهد تا بازی بلندپروازانه‌ای را ارائه دهند که مد نظر دارند:

ما نیز همانند طرفدارانمان نسبت به بازی Crackdown 3 بسیار هیجان زده هستیم، به‌همین دلیل اعلام تاخیر در انتشار این بازی بسیار سخت است. البته با این تصمیم گیری می‌خواستیم از ارائه‌ی بازی‌ای با کیفیت و زمانبندی درست مطمئن شویم.  بازی Crackdown 3، یک بازی بسیار بلندپروارانه بوده و باید مطمئن می‌شدیم که تجربه‌ی بازی در تمامی بخش‌ها همانند بخش کمپین، چندنفره‌ی همکاری و چندنفره‌ی رقابتی بی‌نقص است. همچنین نباید فراموش کرد که ایجاد تعادل بین سه مد مسئله‌ی بسیار مهمی است و این مدت زمان اضافه نیز زمان مورد نیاز را در اختیار ما قرار می‌دهد. بنابراین کاربران می‌توانند منتظر عرضه‌ی بازی در بهار ۲۰۱۸ باشند.

در کنار این موارد، خانم لوفتیس در صحبت‌های خود اشاره کرد که این مدت زمان اضافه به توسعه دهندگان بازی این فرصت را می‌دهد تا بازی را از لحاظ بصری بهبود بخشیده و محیطی کاملاً زنده را طراحی کنند که کاربران را در خود غوطه‌ور می‌کند. در پایان لازم به ذکر است که این بازی برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: