به‌روزرسانی جدید Uncharted 4 : A Thief’s End در راه است

توسط سورنا رضایی در ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

اگر شما جز آن دسته از کاربرانی هستید که قصد خرید Uncharted: The Lost Legacy را ندارند، هفته‎‌ی آینده منتظر محتویات جدید برای بخش چندنفره‌ی Uncharted 4 : A Thief’s End باشید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی ناتی داگ، بازی Uncharted 4 : A Thief’s End همزمان با عرضه‌ی Uncharted: The Lost Legacy یک به‌روزرسانی بزرگ دریافت خواهد کرد. این به‌روزرسانی، یک شخصیت قابل بازی جدید، پوسته‌ها و لباس‌های جدید و همچنین یک مد با نام Survival Arena را به بازی اضافه می‌کند.

مد Survival Arena، یک مد همکاری است که در آن سه کاربر می‌بایست در مقابل صد موج از افراد دشمن مقاومت کنند. این مد برای تمامی نقشه‌های موجود در دسترس بوده و به‌همراه آن انواع جدید دشمنان، مناطق Siege جدید و همچنین اصلاح‌کننده‌های کاملاً جدید برای اسلحه‌‌ها منتشر می‌شوند. همچنین اگر در این مد به مهارت دست یابید، پوسته‌های جدید Starlight Skeleton را دریافت خواهید کرد.

از آن‌جایی که بازی Uncharted: The Lost Legacy شامل محتویات چندنفره‌ی مشابهی با بازی اصلی می‌شود، این به‌روزرسانی به‌صورت کاملاً رایگان در دسترس کاربران بازی اصلی قرار خواهد گرفت. به بیان دیگر، کاربران هر دو بازی روی مدها و نقشه‌های مشابه به بازی می‌پردازند.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Uncharted: The Lost Legacy در تاریخ بیست‌ودوم آگوست (سی‌ویکم مرداد ماه) به‌صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: