بازی Destiny 2 بر روی شبکه استیم عرضه نخواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

به‌تازگی، جزئیاتی از قرار گرفتن سیلورها که واحد پولی درون‌برنامه‌ای «دستینی ۱» (Destiny 1) است، برای خرید در شبکه استیم دیده شد که شایعاتی را برانگیخت. در حال حاضر، این مورد حذف شده اما هیچ‌ چیزی درمورد این‌که چرا این اتفاق افتاده، گفته نشد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مدیر روابط عمومی استودیو «بانجی»، آقای  David Dague در توئیتر گفت، نمایش واحد پولی درون‌برنامه‌ی شماره‌ی اول در شبکه استیم، یک اشتباه بود. وی افزود، شرکت «وَلو» در حال بازپرداخت پول خریداران است و او (Dague) بابت این سردرگمی عذرخواهی کرد. گروهی از افراد، با دیدن این ماجرا، احتمال دادند که بازی Destiny 2 یا شماره‌ی اول آن ممکن است برای رایانه‌های شخصی از طریق شبکه استیم عرضه شود. هم‌چنین، Dague خاطرنشان کرد که آن‌ها با «بلیزارد» هستند و برنامه‌ای برای انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Destiny 2 روی هیچ‌ پلتفرمی، جز پلتفرم اختصاصی بلیزارد ندارند. با این‌حال، او درمورد «دستینی ۱» چیزی نگفت.

به‌خاطر همین مورد، دو توئیت جداگانه توسط Dague منتشر شده که در ادامه آن‌ها را مشاهده می‌کنیم:

قرار گرفتن واحدپولی «دستینی ۱» بر روی استیم به‌صورت اشتباه در دسترس قرار گرفت. تمامی خریدها توسط وَلو بازپرداخت خواهند شد. بابت این سردرگمی متأسفیم!

و در ادامه توئیت دوم مربوط به انتشار شماره‌ی دوم بر روی پلتفرم شرکت بلیزارد است:

ما با بلیزارد همکاری می‌کنیم و هیچ برنامه‌ای برای انتشار نسخه رایانه‌های شخصی Destiny 2 بر روی دیگر پلتفرم‌ها (غیر از بتل‌نت) نداریم.

همان‌طور که قبلا هم اعلام شد، بازی Destiny 2 از طریق پلتفرم شبکه‌ی بلیزارد، یعنی بتل‌نت در حال حاضر برای پیش‌خرید موجود است. درمورد سیلور یا همان واحد پولی درون برنامه‌ای «دستینی ۱» هم باید گفت که با کمک این گزینه‌ می‌توانید اقلام موردنیاز درون بازی را با پول واقعی خریداری کنید.

در نهایت باید اشاره کرد، Destiny 2 در تاریخ چهارشنبه، ۱۵ شهریور برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی هم با کمی تاخیر در تاریخ سه شنبه، ۲ آبان عرضه خواهد شد. بانجی هم‌چنین اعلام کرد که تاریخ شروع نسخه‌ی بتای این عنوان برای رایانه‌های شخصی از دوشنبه، ۶ شهریور برای کسانی که شماره دوم را پیش‌خرید کرده‌اند، در دسترس قرار خواهد گرفت گرفت. لازم به ذکر است، یک روز بعد، یعنی در تاریخ ۷ شهریور، بتای بازی به‌صورت عمومی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

3 Replies to “بازی Destiny 2 بر روی شبکه استیم عرضه نخواهد شد”

 1. مگه قسمت یکش برای پی سی عرضه نشده بود؟!?

  ۰ ۰
  1. Poker Face گفت:

   آها?

   ۰ ۰