بازی Danger Zone پاییز امسال برای اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

امروز، استودیو مستقل «تری فیلدز» اعلام کرد که بازی Danger Zone برای پلتفرم اکس‌باکس وان در پاییز عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این خبر، توسط توئیتر سازنده اعلام شد. اگر چه جزئیات منتشر شده اندک است، اما مشخص شد نسخه‌ی اکس‌باکس وان دارای ۱۲ سطح جدید و سه ماشین جدید را شامل می‌شود. هنوز مشخص نیست که محتوای جدید برای دیگر پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد یا خیر. علاوه بر این، نسخه‌ی اکس‌باکس وان اکس بازی Danger Zone از وضوح تصویر واقعی ۴K بهره خواهد برد.

تا زمان نوشتن این خبر، هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای این نسخه گفته نشده، هرچند که در توئیتر، سازنده اشاره کرد این عنوان در پاییز ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. متن پیام هم به شرح زیر است:

بازی Danger Zone پاییز امسال برای اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. ۱۲ سطح جدید و ۳ ماشین جدید. نسخه‌ی اکس‌باکس وان اکس از وضوح تصویر ۴K واقعی بهره می‌برد.

بازی Danger Zone را می‌توان جانشین غیرمستقیمی برای مجموعه‌ی «بِرن‌آوت» (Burnout) دانست که در سال ۲۰۱۱ به پایان راه خود رسید. در بازی، شما یک ماموریت ساده دارید: خلق بزرگ‌ترین تصادف ممکن! در پایان هم لازم به ذکر است، Danger Zone در اصل برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در تاریخ پنج شنبه، ۱۰ فروردین منتشر شده بود و هم‌اکنون نیز در دسترس است. نسخه‌ی اکس‌باکس وان علاوه بر انتشار در پاییز، هنوز قیمتی دریافت نکرده، هرچند که قیمت دو نسخه دیگر ۱۳ دلار است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: