نسخه‌ی آزمایشی Prey برای رایانه‌های شخصی منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

شرکت بتسدا که وظیفه‌ی نشر بازی Prey را برعهده داشته است، امروز اعلام کرد که نسخه‌ی آزمایشی یا Trial این بازی برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی منتشر شده است. در کنار آن، تغییراتی در نسخه‌های کنسولی دموی بازی به‌وجود آمده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اعلام بتسدا، کاربران رایانه‌های شخصی هم اکنون می‌توانند به دریافت نسخه‌ی آزمایشی Prey اقدام کنند. نکته‌ی مهم این است که نسخه‌ی منتشر شده یک دمو نبوده، بلکه نسخه‌ی تریال بازی است؛ این بدان معناست که در صورت اقدام به خرید نسخه‌ی کامل، پیشرفت‌های کاربر به نسخه‌ی اصلی انتقال می‌یابد. اتفاق مشابهی نیز برای نسخه‌های کنسولی رخ داده است. اگر کاربری اقدام به خرید نسخه‌ی کامل کند، فایل‌های ذخیره، تروفی‌ها و اچیومنت‌ها منتقل خواهند شد.

کاربران با دریافت نسخه‌ی آزمایشی Prey می‌توانند به تجربه‌ی یک ساعت آغازین بازی بپردازند، مهارت‌های زیر مجموعه Hacker را به‌دست آورند و همچنین می‌توانند با استفاده از سلاح GLOO به بخش‌های مختلف ایستگاه فضایی Talos I و سطوح بالاتر آن دسترسی پیدا کنند.

آخرین به‌روز رسانی بازی Prey که نسخه‌ی بازی را به ۱.۰۵ تغییر می‎‌داد، اوایل این ماه عرضه شد. برای مشاهده‌ی لیست تغییرات این به‌روز رسانی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: