بازی Metal Gear Rising: Revengeance به همراه یک عنوان دیگر به لیست برگردان جانبی اضافه شدند

توسط سهیل حسینی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

شرکت «مایکروسافت»، هم‌چنان به فکر گسترش لیست بازی‌های خود در برگردان جانبی است. برگردان جانبی مایکروسافت، این امکان را به افراد می‌دهد تا بازی‌هایی که قبلا بر روی اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شده بودند، بر روی اکس‌باکس وان نیز اجرا شوند. این هفته هم مایکروسافت ۲ بازی را به لیست فوق اضافه کرده که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. با دنیای بازی همراه باشید.

اولین بازی، Metal Gear Rising: Revengeance است که یک عنوان اکشن از مجموعه‌ی «متال‌ گیر» (Metal Gear) به شمار می‌رود و توسط استودیو «پلاتینیوم گیمز»، که او را با عنوان محبوب «بایونتا» (Bayonetta) می‌شناسیم، ساخته شده است.

دومین بازی اضافه شده به لیست برگردان جانبی، ScreamRide نام دارد که البته برای هر دو پلتفرم اکس‌باکس ۳۶۰ و اکس‌باکس وان در سال ۲۰۱۵ منتشر شده بود. هرچند که نسخه‌ی اکس‌باکس وان ScreamRide برای بازی انتخاب ایده‌آلی خواهد بود، اما با داشتن دیسک این بازی از نسخه‌ی ۳۶۰، می‌توانید آن را روی کنسول اکس‌باکس وان نیز بازی کنید.

اگر شما یک کپی از نسخه‌ی فیزیکی عناوین یاد شده را در اختیار دارید، به سادگی می‌توانید دیسک نسخه اکس‌باکس ۳۶۰ را در کنسول اکس‌باکس وان گذاشته و از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید. اگر هم دیسک بازی را ندارید، می‌توانید از طریق فروشگاه‌ مایکروسافت آن را تهیه و دانلود کنید. هفته گذشته هم تعدادی از عناوین به لیست برگردان جانبی اضافه شدند که از جمله آن‌ها می‌توان به Batman: Arkham Origins اشاره کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: