باندل ویژه‌ی هامبل‌باندل برای پلی استیشن معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

شرکت ۲K Games به بازیکنان پلی استیشن فرصتی بسیار مناسب برای به‌دست آوردن عناوین فوق‌العاده‌ چند سال اخیر مانند مجموعه‌ی «سرزمین مرزی» (Borderlands) داده است. عناوینی که با قیمت بسیار مناسب برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و ویتا در دسترس هستند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هامبل‌باندل با همراهی ۲K Games از آخرین پیشنهاد خود برای کاربران پلی استیشن رونمایی کرد. Humble 2K PlayStation Bundle شامل عناوین مختلف برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و ویتا وجود دارد. شروع این پیشنهادات از باندل ۱ دلاری شروع شده که شامل عناوین XCOM: Enemy Unknown Plus برای پلی استیشن ویتا، Civilization Revolution 2 Plus برای پلی استیشن ویتا، The Bureau: XCOM Declassified برای پلی استیشن ۳ و Evolve برای پلی استیشن ۴ است.

سطح بعدی، مربوط به باندل ۵.۱۷ دلاری (تا زمان نوشتن این خبر) بوده که شامل بازی‌های XCOM: Enemy Within برای پلی استیشن ۳، BioShock برای پلی استیشن ۳، Battleborn برای پلی استیشن ۴، Borderlands برای پلی استیشن ۳، Borderlands 2: Ultimate Edition برای پلی استیشن ۳، Mafia II برای پلی استیشن ۳ و Spec Ops: The Line هم برای پلی استیشن ۳ است.

آخرین پیشنهاد، مربوط به باندل ۲۰ دلاری بوده و شامل XCOM 2 برای پلی استیشن ۴ به همراه تمامی عناوین بالا را می‌توانید در اختیار داشته باشید. این باندل تا تاریخ سه شنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۶ در دسترس خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به فروشگاه هامبل‌باندل مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: