Gnomageddon

Gnomageddon نام یکی از عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴ بوده است

توسط فرشاد زمانی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

Gnomageddon نام یکی از عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ بوده است که توسط استودیوی «سن دیگو» (San Diego) سونی در دست ساخت قرار داشت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در ماه جولای سال ۲۰۱۵ شرکت سونی اقدام به ثبت نام تجاری Gnomageddon نمود و کنجکاوی‌های زیادی را مبنی بر ماهیت این بازی معرفی نشده بوجود آورد. این بازی یک پروژه کوچک با محتوای قابل حدس از روی نام آن بوده است. براساس گزارشی که توسط «لیام رابرتسون» (Liam Robertson) منتشر شده است، ساخت این بازی به استودیوی سن دیگو شرکت سونی محول شده بود.

همچون بازی Kill Strain، قرار بود که عنوان Gnomageddon بصورت رایگان و به همراه پرداخت‌های درون بازی در سال جاری میلادی عرضه شود. این بازی دارای ۳ حالت مختلف شامل حالت versus که شبیه به یک team deathmatch بود، حالت holdout که یک حالت horde محسوب می‌شد و حالت raid که بصورت co-op در اختیار بازیکنان قرار می‌گرفت و بازیکنان بایستی در آن، مقابل دشمنانی که کنترل آن‌ها در دست هوش مصنوعی قرار داشت ایستادگی می‌کردند.

در این بازی قابلیت انتخاب شش کلاس مختلف (جنگجو، تانک، آدمکش، مگ، تیرانداز و پشتیبان) وجود داشت که هر کدام دارای تجهیزات و سلاح‌های مختلفی بودند. در این بازی شاهد یک حالت «غیر همزمانی» (asynchronous ) می‌بودیم که به شما اجازه می‌داد تا به جمع آوری گنوم و ارسال آن‌ها به مراحل مورد نظر بپردازید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: