بازی Madden NFL 18 برای پشتیبانی از ۴K و HDR نیاز به یک به‌رزورسانی جداگانه دارد

توسط سهیل حسینی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

شرکت EA Sports اعلام کرد بازی Madden NFL 18 هفته آینده عرضه می‌شود که البته شامل ویژگی‌هایی نظیر پشتیبانی از وضوح تصویر ۴K و HDR در زمان انتشار نخواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«رکس دیکسون»، کارگردان خلاق مجموعه‌ی Madden به وب‌سایت یو‌اِس‌گیمر گفت، پلی استیشن ۴ پرو از ویژگی‌های یاد شده پشتیبانی خواهد کرد، اما از طریق یک به‌روزرسانی قابل دسترسی خواهد بود. احتمالا این پچ، قبل از انتشار رسمی، در تاریخ جمعه، ۳ شهریور برای بازی Madden 18 عرضه می‌شود. هم‌چنین، وب‌سایت مذکور اشاره کرد که در حال حاضر مشغول انجام بازی برای نقد و بررسی آن هستند. دیکسون تایید کرد گزینه‌هایی مانند پشتیبانی از وضوح تصویر ۴K و HDR بدون به‌روزرسانی در دسترس نخواهد بود.

ممکن است یک به‌روزرسانی هم برای کنسول آینده‌ی شرکت «مایکروسافت»، یعنی اکس‌باکس وان اکس وجود داشته باشد که احتمالا وقتی کنسول عرضه شود، در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Madden NFL 18 توسط موتور بازی‌سازی «فراست‌بایت» مخصوص شرکت «الکترونیک آرتز» برای توسعه استفاده می‌کند که باعث می‌شود به مانند «بتلفیلد» (Battlefield) و دیگر عناوین ساخته شده توسط این موتور، قدرت‌مند جلوه کند. الکترونیک آرتز یک جهش قابل‌توجه در بخش بصری را برای این بازی نوید داد، که گفته می‌شود «عالی‌ترین Madden تمام دوران» خواهد بود.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Madden NFL 18 برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در تاریخ جمعه، ۳ شهریور ۱۳۹۶ منتشر می‌شود. البته، اگر از مشترکین سرویس EA Access باشید می‌توانید چند روز قبل از انتشار رسمی، یعنی در پنج شنبه، ۲۶ مرداد به تجربه‌ی این عنوان بپردازید. اگر هم از کسانی باشید که نسخه‌ی G.O.A.T. Edition را در اختیار دارید، می‌توانید در تاریخ سه شنبه، ۳۱ مرداد به بازی دسترسی داشته باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: