24 نظر

ویدیونامه (۱) | بررسی رویدادهای مهم هفته و دیدگاه‌های کاربران با رویکردی طنز

توسط در10 ماه پیش
 

الان می‌بایست برای مقدمه چینی این پست و این موضوع بنویسیم: «با دومین آیتم ویدیویی دنیای بازی در خدمت شما هستیم و بیشتر حرف نزنیم که ویدیو نامه‌مان از دهن می‌افتد!»؛ اما می‌نویسیم که با اولین «ویدیونامه‌ دنیای بازی» همراه ما باشید که برای اولین قسمت به شکل پادکستی درآمده تا تیم دنیای بازی بیشتر روی پیشرفت این آیتم و تولید باکیفیت ویدیوی آن وقت صرف کنند. اولا اینکه «ویدیونامه» چیست؟ ویدیونامه، عنوان دومین آیتم ویدیویی دنیای بازی (اولین آیتم ویدیویی نقد و بررسی‌های ویدیویی هستند) است که چند هفته‌ای تیم دنیای بازی را مشغول خود کرده تا محتوای مطلوب دیداری یا ویدیویی آن تهیه شود، اما چون تهیه‌‌ی ویدیو و تولید مواد گرافیکی کمی زمان‌بر است، نتوانستیم شنبه اولین ویدیونامه را منتشر کنیم و تصمیم گرفتیم به‌شکل پادکست و محتوای شنیداری آن را تقدیم حضورتان کنیم.

ویدیونامه، هفته‌نامه‌ای ویدیویی است که کمی با هفته‌ نامه‌های ویدیویی معمول متفاوت است. در ویدیونامه به بررسی اخبار هفته، مقالات محبوب هفته، اتفاقات مهم هفته، دیدگاه‌های جالب شما کاربران دنیای بازی و اندراحوالات اعضای تیم دنیای بازی پرداخته می‌شود. محتوایی زیرین که قرار است کمی دیگر شما را به گوش دادن به آن دعوت کنیم، توسط سینا کیارستمی نوشته شده، توسط محمد قاسمی خوانده شده و توسط نوید غلامی سرِهم شده است! نزدیک به ۴ دقیقه و ۴۵ ثانیه‌ی اول پادکست زیرین قطعه موسیقی (Easy Way Out – Performed By : Low Roar – Album : 0) پخش می‌شود که اگر خوش‌تان نیامد می‌توانید بزنید جلو چون واقعا ۵ دقیقه موسیقی اول پادکست زیادی است! آخر پادکست هم تقریبا یک پنج دقیقه‌ی دیگر موسیقی (Rolling Over – Performed By : Low Roar – Album : Low Roar) پخش می‌شود که دیگر آخر کار است و خوش‌تان نیامد می‌توانید کلا صدای پادکست‌مان را قطع کنید.

مطلب مشابه ◄  بازی‌های رایگان ماه مارس مخصوص مشترکین طلایی ایکس‌باکس لایو

علاوه بر شوخی‌های متعدد و جمع‌بندی هفته (این ویدیونامه متعلق به ۱۴ تا ۲۰ مرداد است؛ چرا؟ سرعت عمل‌مان بالاست و به بزرگی خود ببخشید) ما کاربر برتر هفته را نیز معرفی می‌کنیم که نمی‌گوییم کیست تا خودتان گوش کنید و از این راز پرده بردارید:


درنهایت باید بگوییم که امیدواریم از این ویدیونامه لذت ببرید. انتشار دیر و پادکست‌مانند یک آیتم ویدیویی بیشتر به این دلیل بود که می‌خواستیم شما را با این ایده بیشتر آشنا کنیم و از نظرات شما مطلع شویم که چنین ایده و آیتمی چه‌قدر مورد توجه شما قرار می‌گیرد؛ پس بعد از گوش دادن به پادکست، زیر این مطلب را خالی رها نکنید چون منتظر نظرات شما هستیم.

 

شما باید ورود برای ارسال نظر