به‌روز رسانی ۱.۷ برای بازی The Division امروز منتشر می‌شود

توسط علیرضا کیانی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۴:۳۰

تاریخ انتشار به‌روز رسانی ۱.۷ برای بازی The Division از سوی توسعه‌دهنده‌ی این عنوان یعنی «یوبی‌سافت» مشخص شد. با دنیای‌بازی همراه باشید.

شرکت یوبی‌سافت اذعان داشت به‌روزرسانی نسخه‌ی ۱.۷ برای بازی The Division امروز، یعنی ۱۵ آگوست، معادل با ۲۴ مردادماه برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. جزئیات این به‌روز رسانی، روز گذشته منتشر شد.

این به‌روز رسانی شامل هزاران تغییر و محتواهای جدید اعم از رویداد‌های جهانی که پراکندگی زیاد در سطح محتواهای‌ بازی ایجاد می‌کند. تعدادی آیتم نمونه و رده‌بالا با پول‌ واقعی قابل خریداری هستند. سیستم «امتیازدهی» (Commendation) نیز در این به‌روز رسانی آمده و از این به بعد بازیکنان می‌توانند با اتمام ماموریت‌های مختلف آیتم‌هایی دریافت کنند که با این آیتم‌ها و وسایل می‌توانند ظاهر کاراکتر را تغییر دهند.

آیتم‌های سطح‌ بالاتر از طریق شرکت کردن در رویداد‌ها بدست می‌آیند و باید طی این مراحل از توکن‌ها برای دریافت این آیتم‌ها باید استفاده شود؛ و موارد دیگری مانند ماسک‌ها تا زمانی که به‌روزرسانی قابل دریافت باشند نشان‌ داده نخواهند شد. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر از این به‌روز رسانی بزرگ می‌توانید به جزئیات آن روی سایت «رددیت» مراجعه کنید.

عنوان Tom Clancy’s The Division برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی در فروردین سال ۱۳۹۶ منتشر شد و در رخداد آن در شهر نیویورک، پس از فاجعه‌ای زیستی و شیوع بیماری روایت می‌شود.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: