تصاویر اپراتورهای جدید بازی Rainbow Six Siege به بیرون درز کرد

توسط سهیل حسینی در ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

همان‌طور که خود «یوبی‌سافت» هم وعده داده بود، در به‌رزورسانی بعدی بازی Rainbow Six Siege شاهد سه اپراتور و یک نقشه جدید خواهیم بود که به‌تازگی به‌روزرسانی آینده‌ی بازی هم Operation Blood Orchid نام گرفت. حال، تصاویر و اطلاعات اپراتورهای جدید در اینترنت به بیرون درز کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همه‌ی این موارد، از جایی شروع شد که کاربری در فروم رددیت، پستی را ارسال کرد و تصویر یکی از اپراتورهای جدید را نمایان ساخت. در به‌روزرسانی امروز، ما متوجه شدیم نام این شخصیت Lesion است. تصویر یاد شده، تنها تصویری از شخصیت جدید نشان داد و اشاره‌ای به جزئیات و قابلیت‌های او نشد. بعد از گذشت یک روز، یکی دیگر از کابران در رددیت موضوعی را ایجاد کرده بود که در آن سه عکس از اپراتورهای آینده به همراه قابلیت‌هایشان و تایید اسامی آن‌ها را نشان می‌دهد. همان‌طور که خود سازنده هم تایید کرده بود، دو اپراتور از کشور هنگ‌کنگ و یک اپراتور هم از کشور لهستان خواهد بود. در ادامه، تصاویر منتشر شده از این اپراتورهای را مشاهده می‌کنیم:

rainbow_six_siege_blood_orchid_leak_ela_1 rainbow_six_siege_blood_orchid_leak_ying_1 rainbow_six_siege_blood_orchid_lesion_1

با شخصیت ELA شروع می‌کنیم که برای کشور لهستان است، این شخصیت در کلاس دفاعی بوده و توانایی اصلی او همراه داشتن مین حرارتی به اسم Grzmot است که می‌توانید آن را به سطوح مختلف نصب کنید. این کار باعث می‌شود تا دشمنانی که در مسیر این مین باشند، باعث اختلال در شنوایی و یک اثر گیج‌کننده در آن‌ها می‌شوند.

شخصیت Lesion، که در زمره دفاعی به شماره رفته و جزو نیروی هنگ‌کنگ است، توانایی اصلی او به اختصار GU نامیده می‌شود که یک تیر سمی به همراه دارد و با تزریق آن به هدف، باعث می‌شود تا هدف موردنظر علاوه بر آسیب دیدن، از سرعت اهداف نیز کم کند.

در نهایت، نوبت به دیگر اپراتور هنگ‌کنگی می‌رسیم که در کلاس حمله بوده و نام آن Ying است. توانایی اصلی Ying یک کلاستر خوشه‌ای حاوی نارنجک‌های کورکننده است که در بازی «کاندلا» (Candela) نامیده می‌شود. با استفاده از این دستگاه و وصل کردن آن به سطوح (احتملا پنجره‌ها و دیوارهای معمولی) به مانند کلاستر اپراتور «فیوز» (Fuze)، به جای نارنجک انفجاری، نارنجک کورکننده پرتاب خواهد کرد.

تصاویر به اندازه‌ی کافی اطلاعات راجب این اپراتورها داده و باید تا تاریخ شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۶ هم‌زمان با فینال پرولیگ بازی Rainbow Six Siege شاهد تریلر و معرفی رسمی آن‌ها باشیم. Operation Blood Orchid قرار است در تاریخ ۷ شهریور ماه، طی یک آپدیت حجیم برای پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. هم‌چنین لازم به ذکر است، از تاریخ مذکور تا مدت یک هفته اپراتورهای جدید فقط در اختیار دارندگان سیزن‌پس Rainbow Six Siege خواهد بود و بعد از آن، برای همه در دسترس هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: