فصل اول بازی Batman: The Telltale Series به‌روزرسان حجیمی را در هفته جاری دریافت کرد

توسط سهیل حسینی در ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

درست بعد از این‌که تاریخ انتشار فصل دوم بازی Batman: The Telltale Series اعلام شد، فصل اول این عنوان، دو به‌روزرسانی بزرگ دریافت کرد. اولین به‌رزورسان، حجمی معادل ۱۲.۹ گیگابایت داشت که در تاریخ چهارشنبه، ۱۸ مرداد منتشر شد. به‌روزرسانی بعدی نیز، در همان هفته عرضه شد و حجم آن هم ۹.۱ گیگابایت بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

حجمی که در اولین به‌رزورسانی منتشر شد، برابر با حجم کل پنج قسمتی است که در فصل اول بازی Batman: The Telltale Series منتشر شده است. هم‌چنین، بعضی از کاربران درمورد ایرادات به‌وجود آمده مانند از دست رفتن فایل‌های ذخیره بعد از انتشار این به‌روزرسان گزارش دادند. اگر چه این مورد هنوز تایید رسمی نشده، اما محل ذخیره‌ی فایل‌های بازی تغییر کرده و از پوشه Telltale Games\Batman به Telltale Games\Batman The Telltale Series (طبق گفته کاربران در فروم رددیت) منتقل شده است. احتمالا، با انتقال فایل‌های ذخیره به محل جدید، ممکن است این مشکل را حل کند.

این پَچ، ممکن است به‌خاطر ارتقاء موتور پایه بازی به نسخه‌ی جدیدتر باشد. هرچند که باید صبر کنیم تا خود «تل‌تیل گیمز» راجب این مورد توضیحاتی ارائه کند. در پایان لازم به ذکر است، بازی Batman: The Telltale Series هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلی استیشن ۳، اکس باکس ۳۶۰، رایانه‌های شخصی و سیستم عامل آندورید و آی‌او‌اِس در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: