تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه‌ی Agents Of Mayhem

توسط سورنا رضایی در ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

در حالی که تنها یک روز با انتشار بازی جهان-باز  و ماجراجویی Agents of Mayhem فاصله داریم، استودیو «وِلیشن» (Volition) اقدام به انتشار تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی کرده است. این تریلر، Who You Gonna Call نام دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Agents of Mayhem که یک نوع جانشین معنوی برای سری Saints Row محسوب می‌شود، یک بازی جهان-باز با زاویه دوربین سوم شخص است. اتفاقات بازی در نسخه‌ی آینده‌نگرایانه‌ی شهر سئول رخ می‌دهد؛ شهری که اکنون توسط سازمانی تبهکاری به نام «لژیون» کنترل می‌شود و وظیفه‌ی کاربر به‌عنوان یکی از دوازده مامور سازمان M.A.Y.H.E.M، مقابله با آن‌ها است.

کاربر در این بازی قادر است تا در هنگام مبارزه با دشمنان خود، کنترلر سه شخصیت را با قابلیت تعویض بدست گیرد. به بیان دیگر، کاربر می‌تواند از میان دوازده شخصیت، بر اساس سلیقه‌ی خود یک گروه سه نفره ساخته و به مبارزه علیه سازمان لژیون بپردازد. در این بین، گیم‌پلی سریع و هیجانی بازی نیز تجربه‌ی بازی را بیش از پیش لذت بخش می‌کند. در ادامه می‌توانید تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که بازی Agents of Mayhem فردا به‌صورت دیجیتالی و فیزیکی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: