فیلم Bad Boys For Life تاریخ اکران خود را از دست داد

توسط سورنا رضایی در ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

علیرغم اینکه شرکت سونی مدت‌ها مشغول ساخت فیلم Bad Boys For Life بوده است اما به‌نظر می‌رسد این فیلم قرار نیست در تاریخ مقرر اکران شود. در ماه مارس، اعلام شد که کارگردان «جو کارناهان» (Joe Carnahan) پروژه را ترک کرده است. اکنون و در خبری دیگر، اعلام شده که اکران این فیلم به‌طور کلی از برنامه‌های سونی حذف شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم Bad Boys For Life نخست قرار بود در نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی اکران شود اما این فیلم دیگر جایی در برنامه‌های اکران سونی ندارد. با توجه به گزارشی که وبسایت ددلاین منتشر کرده است، فیلمنامه‌ی این فیلم همچنان در حال تکمیل شدن است و احتمالاً به همین دلیل اکران این فیلم به تعویق افتاده است. نکته‌ی دیگری که گزارش ددلاین به آن اشاره می‌کند، این است که «ویل اسمیت» (Will Smith) همچنان به حضور در این پروژه علاقه‌مند است.

دو فیلم Bad Boys For Life و Bad Boys 4 در اوت ۲۰۱۵ معرفی شدند. قسمت سوم این سری قرار بود در سال ۲۰۱۷ اکران شود اما پس از دوبار تعویق، ماه نوامبر ۲۰۱۸ برای اکران آن در نظر گرفته شد. اکنون هم به‌طور کلی از برنامه‌های اکران حذف شده است. همچنین باید اضافه کرد که فیلم Bad Boys 4 نیز در ماه فوریه از برنامه‌های اکران سونی حذف شده بود.

«مایکل بی» (Michael Bay) کارگردانی دو قسمت نخست این سری را برعهده داشته است. این دو قسمت، به ترتیب در سال‌های ۱۹۹۵ و ۲۰۰۳ اکران شدند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: