فیلم‌ Silver and Black از مجموعه‌ی Spider-Man در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد

توسط محمد صادق نیت در ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

چندی پیش شرکت سونی اعلام کرد که ساخت فیلم «نقره‌ای و مشکی» (Silver and Black)، بخشی از فیلم‌های پیوسته‌ی دنیای مرد عنکبوتی، حتمی است. حال این فیلم دارای تاریخی رسمی برای اکران است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت سونی به تازگی تاریخ ۸ فوریه‌ی ۲۰۱۹ را برای اکران این فیلم مشخص کرده‌است. نکته‌ی قابل توجه این است که این فیلم، به فاصله‌ی زمانی کوتاه ۵ ماه از فیلم «ونوم» (Venom)، فیلم دیگری از این مجموعه، اکران خواهد شد.

فیلم «نقره‌ای و مشکی» داستان گربه‌ی سیاه (Black Cat) و سمور نقره‌ای (Silver Sable)، دو شخصیت معروف از دنیای مرد عنکبوتی را پوشش خواهد داد. گربه‌ی سیاه (Black Cat) همانند زن‌گربه‌ای (Cat woman) از سری بتمن، دزد بین‌المللی معروفی است که در موقعیت‌هایی با مرد عنکبوتی همکاری می‌کند، و سمور نقره‌ای (Silver Sable) رئیس شرکت سمور نقره‌ای و مزدوری است که با مرد عنکبوتی رابطه‌ای دوستانه دارد و با او همکاری می‌کند.

به وضوح می‌توان دید که شرکت سونی به دنبال استفاده از موفقیت اخیر فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) برای وسعت دادن به سری فیلم‌های مرد عنکبوتی خود است. تا به حال دو فیلم از این سری قطعی و دارای تاریخ انتشار شده‌اند، اما سؤال اینجاست که آیا این فیلم‌ها موفق به جذب بینندگان خواهند شد، یا اینکه همانند فیلم «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲» به شکست بدل می‌شوند؟ باید منتظر ماند و دید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: