بازی Super Mega Baseball 2 تا بهار سال آینده تاخیر خورد

توسط سهیل حسینی در ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

امروز، استودیو «متال‌هِد» اعلام کرد بازی Super Mega Baseball 2 که قرار بود در تاریخ یکشنبه، ۲۶ شهریور منتشر شود، تا بهار ۲۰۱۸ تاخیر خورد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق گفته‌ی استودیو متال‌هِد، آن‌ها احساس می‌کنند بازی هنوز آماده نیست و نیازمند تاخیری بلند‌مدت هست، هرچند که بازی عمدتا در چارچوب مناسب قرار دارد، اما نیاز به کمی زمان اضافه برای کار کردن روی ویژگی‌های بخش آنلاین بازی وجود دارد.

اگر قبلا بازی Super Mega Baseball را تجربه کرده باشید، این عنوان در اواسط زمستان منتشر شده بود که جمع کردن یک جامعه گیمری در آن برهه کمی سخت است. با این حال، در بهار با شروع فصل جدید بازی‌های لیگ MLB هیجان بیس‌بال را بالا می‌برد. بازی بازی Super Mega Baseball 2 قرار بود در شهریور ماه انتشار یابد، که با این‌حال تاریخ انتشار مناسب‌تری نسبت به زمستان بود.

پیش‌بینی می‌شود با وجود این تاخیر، تیم متال‌هِد زمان بیشتری را برای کار روی بازی به‌دست آوردند و نتیجه‌ی آن می‌تواند به اضافه شدن ویژگی‌های جدید منجر شود. هم‌چنین، با این تاخیر، زمانی برای نسخه‌ی بتا باز می‌شود که اگر تاریخ انتشار بازی همان شهریور می‌بود، اجرا آن تقریبا غیرممکن می‌شد، اما تیم سازنده خواستار راه‌اندازی نسخه‌ی بتا در همان زمان هم بود.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Super Mega Baseball 2 برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست توسعه است و با تاخیر جدید، در بهار سال ۲۰۱۸ میلادی در دسترس خواهد بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: