تماشا کنید: بازی ترسناک Moons of madness معرفی شد

توسط افراسیاب در ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ , ۰۷:۰۰

بازی «مونز آو مدنس» Moons Of Madness شما را برای تجربه ای ترسناک راهی مریخ می کند. این بازی که الهام گرفته  از داستان های ترسناک «هوارد فیلیپس لاوکرفت» (H.P. Lovecraft) می باشد، در فصل دوم سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به تازگی استودیوی مستقل نروژی Rock Pocket Games بازی علمی_تخیلی و ترسناک Moons Of Madnes را معرفی کرد. این بازی با زاویه دید اول شخص به کاوش و سیاحت و کشمکش های درونی فضانوردی به نام Shane Newehart با المان های فراطبیعی در ایستگاه فضایی Trailblazer Alpha، اولین ایستگاه فضایی انسانها بر سطح مریخ می پردازد.

طبق اطلاعاتی که از Rock Pocket Games منتشر شده، بازی از سه ویژگی مهم برخوردار است؛ ازجمله استفاده از دانش واقعی بر اساس تحقیقات سازمان ناسا و Space X و اعمال آن در فضای ترسناک داستان های Lovecraft، وجود یک ویژگی نو آورانه به نام «Zone Out» که در آن شخصیت دچار خطا و توهم دیداری و شنیداری شده که بسیاری از آن ها به خاطرات دور شخصیت در  سیاره زمین برمی گردند که کاربر برای پیشبرد داستان باید چیزهای حقیقی را از توهمات وی تشخیص دهد، همچنین شدت بیماری روانی شخصیت بستگی به درجه سختی بازی دارد.

دموی بازی Moons Of Madness در نمایشگاه گیمز کام ۲۰۱۷ قابل بازی خواهد بود. در ادامه می توانید تریلر منتشر شده از این بازی مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است شرکت سازنده هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار بازی Moons Of Madness اعلام نکرده، ام احتمال می رود بازی در بهار یا تابستان سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: