حداقل دو نسخه‌ی دیگر از سری Dragon Age ساخته می‌شود

توسط سورنا رضایی در ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

با توجه به اطلاعاتی که در گذشته منتشر شدند، می‌دانیم که استودیو بایوور هم اکنون مشغول توسعه‌ی نسخه‌ی جدید از سری Dragon Age است. اما اخیراً، جزئیات بیشتری از برنامه‌های این استودیو برای آینده‌ی سری نامبرده منتشر شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای «مایک لایدلو» (Mike Laidlaw)، مدیر نوآوری استودیو بایوور، در توئیتر تایید کرد که اعضای استودیو هیچ وقت به پایانی برای سری Dragon Age فکر نمی‌کنند و آینده‌ای که آنان در ذهن خود دارند، همیشه شامل یک یا دو نسخه‌ی جدید از این سری می‌شود.  به بیان دیگر، نسخه‌ی جدید این سری که هم اکنون توسعه می‌یابد، با این فرض ساخته می‌شود که نسخه‌ی دیگری نیز پس از آن ساخته خواهد شد.

این توئیت آقای لایدلو، صحبت‌های قدیمی او را تایید می‌کند. زمانی که آن‌ها مشغول ساخت اولین نسخه‌ از این سری بودند، یکی از طرفداران درباره‌ی پایان این سری پرسیده بود که آقای لایدلو در پاسخ گفت که هیچ پایانی برای سری DA برنامه ریزی نشده است. در واقع، برنامه‌ی آن‌ها همیشه شامل ساخت نسخه‌های بیشتر می‌شود.

همچنین نباید فراموش کرد که پس از عملکرد ضعیف Mass Effect: Andromeda، سری Dragon Age در حال حاضر به اولویت اول این استودیو تبدیل شده و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار برای آن‌ها است. علاوه بر این، پس از اینکه داستان Andromeda بازخوردهای منفی را دریافت کرد، این استودیو قول داد که توجه ویژه‌ای به داستان نسخه‌ی بعدی Dragon Age داشته باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: