0 نظر

بازی Tekken 7 تاکنون ۱.۶ میلیون نسخه فروخته است

توسط در11 ماه پیش
 

امروز، شرکت «باندای نامکو» نتایج فروش سه ماهه اولیه خود در سال ۲۰۱۷ را منتشر کرد و در آن نشان می‌دهد، عنوان تازه منتشر شده این شرکت یعنی بازی Tekken 7 توانسته تاکنون ۱.۶ میلیون نسخه به فروش برساند که جایگاه خوبی برای این عنوان است. انتظار باندای نامکو این است که تا پایان سال، این عنوان مبارزه‌ای بتواند ۲.۱ میلیون نسخه نیز بفروشد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

علاوه بر این، باندای نامکو در نتایج فروش مشابه‌ دیگری که منتشر کرده، اعلام کرد عمده خریداران بازی Tekken 7 از دو منطقه‌ی اروپا و آمریکا بوده‌اند. Tekken 7 در تاریخ جمعه، ۱۲ خرداد برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌هایی شخصی منتشر شد.

اولین بار، از نسخه‌ی آرکید بازی Tekken 7 در سال ۲۰۱۵ و در کشور ژاپن منتشر شد. در ادامه، خبرهایی از نسخه Tekken 7: Fated Retribution منتشر شد، در این نسخه که دارای محتویات گشترس‌یافته از جمله شخصیت‌های جدید، مراحل، لباس‌ها و آیتم‌ها است، در سال ۲۰۱۶ در منطقه ژاپن برای پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به انتشار رسید. در ادامه، این بازی برای سراسر جهان، در خرداد ماه سال جاری برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌هایی شخصی عرضه شد.

این بازی توانست در همان هفته‌ی اول ورودش به بازار، در رتبه‌ی اول چارت عناوین پرفروش منطقه بریتانیا قرار گیرد. Tekken 7 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: در بازی The Crew 2 این‌بار قایقرانی کنید!
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر