1دیدگاه

بازی Team Racing League به‌صورت دسترسی اولیه از طریق شبکه‌ی استیم منتشر شد

توسط در11 ماه پیش
 

استودیو هلندی Gamious از منتشر شدن بازی Team Racing League بر روی شبکه‌ی استیم از طریق دسترسی اولیه خبر داد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در صفحه‌ی استیم بازی Team Racing League، توسعه‌دهنده توضیح می‌دهد که چرا این عنوان را به‌صورت دسترسی اولیه منتشر کردند. سازنده اشاره کرد، آن‌ها تجربه بسیار خوبی را با انتشار بازی قبلی خود یعنی Turmoil به‌صورت دسترسی اولیه، داشته‌اند و می‌توانند با استفاده از این فرصت استفاده کرده، و از این طریق بازخوردهایی که به آن‌ها می‌دهند، عنوان مناسبی را تولید کنند.

استودیو Gamious درمورد این‌که پروسه دسترسی اولیه بازی تا کی طول خواهید کشید، چیزی نگفت، زیرا روند توسعه‌بازی غیر قابل پیش‌بینی می‌باشد. مخاطبان در بازی Team Racing League در ۲ تیم ۳ نفره قرار خواهند گرفت و باید به یک‌دگیر به رقابت بپردازند و گروهی که زودتر به خط پایان برسد، برنده‌ی مسابقه خواهد بود. البته این تمام ماجرا نیست، در طول بازی باید از هم‌تیمی‌های خود محافظت کنید و مطمئن شوید تیم مقابل قصد صدمه زدن به تیم شما را ندارد.

آقای «تیم بومان»، مدیر استودیو Gamious به مناسب انتشار بازی بر روی شبکه‌ی استیم توضیحاتی ارائه کرد:

Team Racing League یک تجربه‌ی مسابقه‌ای جدید و بسیار رقابتی را برایتان رقم می‌زند. این بازی روش‌های مختلفی در بازی کردن را برای شما فراهم می‌کند. اگر بخواهید برنده شوید، باید با بازیکنان و هم‌تیمی‌های خود هم‌کاری داشته باشید.

در پایان باید اشاره کرد، بازی Team Racing League هم‌اکنون از طریق شبکه‌ی استیم و به‌صورت دسترسی اولیه در دسترس است.

مطلب مشابه ◄  بازی Battlefield V در زمان انتشار دارای هشت حالت مختلف برای بخش چندنفره خواهد بود
 

شما باید ورود برای ارسال نظر