0 نظر

بازی Phantom Trigger هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ در دسترس است

توسط در11 ماه پیش
 

امروز، شرکت «تاینی‌بِلد گیمز» ناشر بازی Phantom Trigger به همراه سازند‌ه‌ی آن استودیو «برِد تیم»، اعلام کردند که عنوان موردنظر هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ در دسترس است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همان‌طور که احتمالا در جریان هستید، استودیو برِد تیم به‌تازگی بازی Divide by Sheep را عرضه کرده است. بازی Phantom Trigger شبیه عنوان تازه منتشر شده نیست و یک عنوان نقش‌افرینی هاردکور بوده که قرار است متفاوت‌تر از ساخته پیشین این استودیو باشد.

داستان بازی Phantom Trigger درمورد شخصیتی به نام «اِستَن» بوده که یک کارگر سفیدپوست طبقه‌ی متوسط است و زندگی عادی خود را می‌گذراند که ناگهان همه چیز با یک رویداد مرموز دچار اختلال می‌شود. این بازی، شامل پنج دنیای سورئالِ نئونی-شیطانی است که به شما این امکان را می‌دهد به یکی از چهار پایان مختلف در بازی برسید. برای به پایان رساندن بازی، حدودا هفت ساعت زمان نیست است که در آن می‌توان به ارتقاء سلاح‌ها و غیره پرداخت.

این عنوان، هم‌اکنون با قیمت ۱۵ دلار برای دو پلتفرم نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. علاوه بر این، توسعه‌دهنده قصد دارد آن را برای دیگر پلتفرم‌ها، نظیر پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر کند.

مطلب مشابه ◄  سرانجام تاریخ انتشار بازی Chasm اعلام شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر