امسال Dragon’s Dogma: Dark Arisen برای کنسول‌ها منتشر خواهد شد

تماشا کنید: تاریخ انتشار Dragon’s Dogma: Dark Arisen اعلام شد

توسط سورنا رضایی در ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

امروز، شرکت ژاپنی کپکام با انتشار یک تریلر، تاریخ عرضه‌ی Dragon’s Dogma: Dark Arisen برای کنسول‌های نسل هشتم را اعلام کرد. این بازی در واقع نسخه‌ی بهبودیافته‌ی بازی Dragon’s Dogma که برای کنسول‌های نسل هفتم و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اطلاعات موجود، بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen شامل تمامی محتویاتی می‌شود که هم اکنون برای نسخه‌های قدیمی این بازی در دسترس هستند. در کنار این مورد، جزئیات بصری بازی نیز برای کنسول‌های نسل هشتم مورد بازبینی قرار گرفته و در نتیجه شاهد بهبود تجربه‌ی کلی بازی هستیم. اما در کنار اعلام تاریخ انتشار، شرکت کپکام یک ویدئو نیز از آن منتشر کرد که نسخه‌ی قدیمی و جدید بازی را از لحاظ جلوه‌های بصری با یکدیگر مقایسه می‌کند. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید:

کاربران در این بازی نقش آفرینی می‌بایست از میان نُه کلاس بندی شغل، یک مورد را انتخاب کنند و باقی کلاس بندی‌ها نیز توسط خود بازی کنترل می‌شوند. شخصیت‌های باقی کلاس بندی‌ها «پُن»‌ ها نامیده می‌شوند که در صورت نیاز به برخی از مهارت‌های خاص می‌توان آن‌ها را با دیگر کاربران به اشتراک گذاشت.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen در تاریخ سوم اکتبر (یازدهم مهر ماه) برای دو کنسول پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: تاریخ انتشار Dragon’s Dogma: Dark Arisen اعلام شد”

  1. BenGix گفت:

    نسخه دومش بده خواهشا.
    یا حداقل نسخه انلاینشو واسه غربم منتشر کن

    ۰ ۰