شروع نه‌چندان خوب بازی LawBreakers بر روی شبکه‌ی استیم

توسط سهیل حسینی در ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، بازی LawBreakers برای پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد و اکنون شاهد آمار و ارقام نگران‌کننده‌ی آن بر روی رایانه‌های شخصی هستیم. طبق جدیدترین برآورد، تعداد بازیکنان این عنوان بر روی شبکه استیم اصلا خوب نیست. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق نتایج، تعداد بازیکنانی که در حال حاضر مشغول تجربه بازی LawBreakers هستند، از نسخه‌ی بتا کمتر بوده که اصلا خبر خوبی نیست. طبق گفته‌ی وب‌سایت Githyp، اولین دوره‌ی بتا برای این عنوان که در اردیبهشت-خرداد برگزار شد، حدود ۷۵۰۰ بازیکن داشت و بتای بعدی هم کمی بعد در دسترس قرار گرفت که به ۴۵۰۰ بازیکن کاهش یافت.

حال، در زمان انتشار نسخه کامل LawBreakers تنها ۳۰۰۰ بازیکن نسبت به تجربه این عنوان بر روی شبکه استیم پرداخته‌اند و این تعداد به طور پیوسته در حال کاهش یافتن بوده و در حال حاضر هم کمتر از ۱۰۰۰ نفر مشغول تجربه بازی هستند. با توجه به این موارد، این تعداد بازیکن برای آینده‌ی بازی مذکور خوب نیست. حتی عنوانی مانند «زاده‌نزاع» (Battleborn) که در زمان انتشار شروع خوبی نداشت، توانسته بود ۱۲ هزار نفر بازیکن به‌صورت هم‌زمان در همان شروع راه‌اندازی بازی داشته باشد. هرچند، این عنوان هم بازاریابی تبلیغاتی بهتری داشت هم از یک استودیویی که در کارنامه خود، عنوانی چون «سرزمین مرزی» (Borderlands) را داشت.

احتمالا نسخه‌ی پلی استیشن ۴ از نظر بازیکن وضعیت بهتری داشته باشد، اما به صورت مطمئن نمی‌توانیم راجب این مورد صحبت کنیم، مگر این‌که توسعه‌دهنده اطلاعتی از بازیکنان این عنوان روی پلی استیشن ۴ به نمایش بگذارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: