تخفیف‌های این هفته‌ی فروشگاه پلی استیشن توسط سونی معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

شرکت «سونی»، جدیدترین تخفیفات این هفته را برای فروشگاه پلی استیشن به نمایش گذاشت. این آخر هفته، مجموعه زیادی از عناوین دیجیتالی وجود دارد که بر روی هر سه پلتفرم شرکت سونی، یعنی پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و ویتا در دسترس است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازیکنان می‌توانند در این هفته به مجموعه‌ای از عناوین شرکت «اسکوئر انیکس» و «راک‌استار» بر روی پلتفرم خود دسترسی داشته باشند. به طور معمول، صاحبان پلی استیشن ۴، دارای انتخاب‌های زیاد هستند. بازی «فاینال فانتزی ۱۵» (Final Fantasy XV)، آخرین عنوان منتشر شده از مجموعه «فاینال فانتزی» است که در حال حاضر با قیمت ۲۵$ در حراجی قرار گرفته است. هم‌چنین نسخه استارتر ادیشن از بازی «فاینال فانتزی ۱۴» (Final Fantasy XIV) با قیمت ۱۰ دلار در این لیست جای دارد.

از دیگر عناوین مهم بر روی پلی استیشن ۴، می‌توان به «دیِس‌اکس: جدایی میان بشریت» (Deus Ex: Mankind Divided) با قیمت ۱۵ دلار، «خیزش مهاجم مقبره» (Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration) با قیمت ۳۰ دلار، «لایف ایز استرنج: فصل کامل» (Life Is Strange Complete Season) با قیمت ۵ دلار و «سگ‌های خفته» (Sleeping Dogs Definitive Edition) با قیمت ۹ دلار اشاره کرد.

برای پلی استیشن ۳، عناوینی مانند «دیِس‌اکس: تحول بشریت» (Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut) با قیمت ۷.۴۹ دلار، «دزد» (Thief) با قیمت ۸ دلار و «مهاجم مقبره: نسخه دیجیتالی» (Tomb Raider Digital Edition) با قیمت ۸ دلار هستند که از مهم‌ترین‌های این لیست به شمار می‌روند.

کسانی که اشتراک پلاس پلی استیشن داشته باشند، می‌توانند با تخفیف بیشتری نسبت به خرید عناوین اقدام کنند. سونی، لیستی برای اعضای پلاس از عناوینی که تخفیف بیشتری خورده را منتشر کرده، که از جمله آن‌ها می‌توان به عناوین شرکت راک‌استار اشاره کرد. در این‌جا، برخی از عناوینی که برای اعضای پلاس تخفیف ویژه خورده است را مشاهده می‌کنید (قیمت داخل پرانتز برای کسانی هست که اشتراک پلاس ندارند):

  • Grand Theft Auto V — $30 ($36)
  • Grand Theft Auto: The Trilogy — $17.49 ($21)
  • Rez Infinite — $18 ($21)
  • Bully — $9 ($10.49)
  • Manhunt — $9 ($10.49)
  • Max Payne — $9 ($10.49)
  • Red Dead Revolver — $9 ($10.49)

تخفیف‌های این هفته تا تاریخ سه شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت. شما می‌توانید لیست کامل تخفیفات فروشگاه پلی استیشن را از طریق این لینک مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: