بسته‌ی الحاقی جدید Call Of Duty: Infinite Warfare برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان عرضه شد

توسط سهیل حسینی در ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

با توجه به دوره‌ی انحصاری زمانی محتوای بازی Call of Duty: Infinite Warfare برای پلی استیشن ۴، بسته‌ی الحاقی جدید Call Of Duty: Infinite Warfare سرانجام برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان نیز منتشر شد. بازیکنان اکنون بر روی تمامی پلتفرم‌ها می‌توانند بسته الحاقی Absolution را دریافت کنند. این بسته، تعدادی چند مرحله جدید و فصل یک مرحله‌ی جدید در بخش زامبی را ارائه می‌دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نقشه‌ی زامبی، بزرگترین نقشه‌ای است که در بسته الحاقی Absolution طراحی شده است. این قسمت، که با موضوع «حمله به مواضع رادیواکتیو» طرح شده، در واقع الهام گرفته از فیلم‌های دهه ۵۰ میلادی است که درون مایه هیولاها را با خود همراه داشتند و در آن از صداپیشه‌های مهمان نظیر «آیک برینولتز» که در فیلم‌هایی نظیر «همسایه‌ها» (Neighbors) و «جوخه خودکشی» (Suicide Squad) و «کاساندار پِتِرسون» که در فیلم‌ Elvira: Mistress of the Dark ایفای نقش کرده بود، در این بخش به عنوان صداپیشه نیز حضور دارند.

طبق گفته‌ی «اکتیویژن»، بازیکنان قرار است با تعداد کثیری از زامبی‌ها در یک شهر ساحلی ویران‌شده قرار می‌دهد، که در آن آزمایش‌های علمی دولتی می‌شده و باعث شد تا مردم آن شهر تبدیل به زامبی‌های گوشت‌خوار شوند و شهر تبدیل به یک تهدید شود. بسته‌ی الحاقی جدید Call Of Duty: Infinite Warfare هم‌چنین چهار نقشه‌ی جدید را در بخش چندنفره اضافه می‌کند که اولی «برمودا»، شهری کوچک در اطراف بقایای یک کشتی سقوط کرده، بعد از آن «پرامافراست»، یک نقشه‌ با طراحی کوچک در منطقه‌ی یخ زده، نقشه Fore که در واقع شبیه یک زمین گلف کوچک است که شامل ویژگی‌های جالبی است، در آخر هم نقشه‌ی «اِمبِر» بوده که در واقع نسخه‌ی باز‌سازی شده از نقشه‌ی Resistance از بازی «جنگاوری نوین ۳» (Modern Warfare 3) است.

بازیکنان می‌توانند بسته Absolution را با قیمت ۱۵ دلار خریداری کنند، برای کسانی هم که نسخه‌ی سیزن‌پس با قیمت ۵۰ دلار را در اختیار دارند، بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ی اضافی این نقشه را دریافت خواهند کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: