بازی Inversus Deluxe برای نینتندو سوئیچ معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

بازی Inversus عنوانی آرکید و جذاب بود که به‌صورت مستقل توسط استودیو «هایپرسِکت» توسعه‌ داده شده بود. این استودیو، با گذشت زمان به پشتیبانی خود از این بازی ادامه داد و حتی آن را برای پلتفرم اکس‌باکس وان نیز تایید کرد. امروز، توسعه‌دهنده در یک گام رو به جلو، بازی Inversus Deluxe را برای نینتندو سوئیچ معرفی کرد. این نسخه از ویژگی‌های جدیدی مانند نقشه‌های جدید، مبارزه با بات‌ها و بخش آنلاین بهره می‌برد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که بازی Inversus Deluxe برای هر دو پلتفرم اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ در اواخر سال جاری عرضه خواهد شد، تمام ویژگی‌های جدید قرار است در طی یک به‌رزورسانی به نسخه‌های پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی که پیش‌تر منتشر شده بود، اضافه شود.

این نسخه از بازی، دارای ۱۲ نقشه جدید و چهار نقشه‌ی آرکید جدید را به بازی اضافه می‌کند که در مجموع تعداد نقشه‌های بازی به عدد ۵۰ می‌رسد. هم‌چنین، در بخش تک‌نفره شاهد یک حالت versus هستند که بازیکنان باید در رویارویی با هوش‌مصنوعی که دائما در حال افزایش هستند و با جلو رفتن درجه سختی هم بالا خواهد رفت، مبارزه کنند. با آمدن ویژگی‌های آنلاین، گزینه‌های چندنفره‌ی دارای رنک به‌صورت ۱ به ۱ و ۲ به ۲ است. لازم به ذکر است که این نسخه از لحاظ بصری نیز کمی پر عمق‌تر شده است.

هنوز هیچ‌گونه تاریخ انتشار مشخصی برای بازی Inversus Deluxe اعلام نشده و فقط اشاره شد که در پاییز ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. اگر نمی‌توانید تا آمدن این بازی صبر کنید، می‌توانید آن را بر روی پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی هم‌اکنون تجربه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: