در حال حاضر برنامه‌ای برای نسخه‌ی سوئیچ NHL 18 وجود ندارد

توسط سورنا رضایی در ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

از زمان معرفی بازی NHL 18 تاکنون، استودیو «ای‌اِی‌ کانادا» (EA Canada) با انتشار تریلرها و ویدئوهای مختلف، سعی کرده تا به نمایش ویژگی‌های جدید بازی از جمله مد «تمرین» که با همکاری «هاکی کانادا» (Hockey Canada) ساخته شده، بپردازد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حال حاضر، بازی NHL 18 همانند چند سال اخیر  تنها برای انتشار روی کنسول‌های پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان برنامه ریزی شده و خبری از رایانه‌های شخصی نیست. اما خبرنگار وبسایت دوال شاکرز که در رویداد EA Sports حضور داشت، توانست صحبت کوتاهی با آقای «کلمنت کوونگ» (Clement Kwong)، تهیه‌ی کننده‌ی بازی، داشته باشد. این خبرنگار از آقای کوونگ درباره‌ی احتمال عرضه‌ی NHL 18 یا نسخه‌های آینده‌ی این سری برای نینتندو سوئیچ پرسید. آقای کوونگ نیز در پاسخ گفت که این نسخه از بازی در حال حاضر بخشی از برنامه‌های استودیو نیست. البته او در ادامه اضافه کرد که احتمال آن در آینده وجود دارد:

از آن‌جایی که همیشه فرصت‌های مختلف را بررسی می‌کنیم، این قضیه را منتفی نمی‌دانم اما در حال حاضر [توسعه‌ی این نسخه] بخشی‌ از برنامه‌های ما نیست.

چنین تصمیمی از سوی الکترونیک آرتز کاملاً قابل پیش بینی بود، زیرا کنسول نینتندو سوئیچ به‌تازگی عرضه شده و نمی‌توان آن را بازار تایید شده‌ای برای عناوین ورزشی دانست. البته دو بازی FIFA 18 و  NBA 2K18 برای این کنسول عرضه می‌شوند که به‌طور  حتم میزان فروش آن‌ها روی این کنسول می‌تواند بسیار تعیین کننده باشد.

در ادامه آقای کوونگ تایید کرد که نسخه‌های پلی استیشین ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس بازی دارای بهبودهایی خواهند بود که متاسفانه جزئیاتی از آن‌ها در دسترس نیست. در پایان لازم به ذکر  است که بازی NHL 18 در تاریخ پانزدهم سپتامبر (بیست‌وچهارم شهریور) برای پلتفرم‎‌های هدف عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: