برنامه Spotify هم اکنون برای اکس‌باکس وان در دسترس است

توسط سورنا رضایی در ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

انتظار به پایان رسید و بالاخره کاربران می‌توانند از برنامه‌ Spotify روی کنسول اکس‌باکس وان خود استفاده کنند. این برنامه هم اکنون برای کاربران آمریکای شمالی منتشر شده و انتظار می‌رود تا به‌زودی برای دیگر مناطق از جمله اروپا نیز در دسترس قرار گیرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

برنامه Spotify، یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌های پخش زنده‌ی موسیقی بوده و بیش از ۱۴۰ میلیون کاربر دارد. این برنامه‌ به کاربران عادی و مشترکان خود اجازه می‌دهد تا به فهرست بزرگی از موسیقی‌های مختلف از جمله‌ موسیقی متن بازی‌های ویدئویی دسترسی داشته باشند.

آقای «آرون گرینبرگ» (Aaron Greenberg)، مدیر بازاریابی بخش اکس‌باکس، نخستین فردی که بود انتشار این برنامه‌ برای کنسول اکس‌باکس وان را اعلام کرد. نسخه‌ی اکس‌باکس وان این برنامه قابلیت پخش موسیقی در پس زمینه در هنگام انجام یک بازی، جستوجو در میان لیست‌های پخش، پخش موسیقی‌های ذخیره شده و جستوجو براساس آلبوم‌ها، هنرمندان و آهنگ را داراست.

پیش از این انتشار رسمی نسخه‌ی اکس‌باکس وان Spotify، شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده بود که ادعا می‌کرد این برنامه توسط مایکروسافت در حال بررسی بوده و احتمالاً به‌زودی نسخه‌ی رسمی آن در دسترس قرار می‌گیرد. این برنامه همچنین از سال ۲۰۱۵ برای پلی استشین ۳ و پلی استیشن ۴ در دسترس بوده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: