تاریخ انتشار بازی Darkest Dungeon برای آی‌پَد مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

بازی Darkest Dungeon به عنوان یکی از عناوین تحسین‌برانگیز سال گذشته بود و بازیکنان را وارد گیم‌پلی دیوانه‌وار و البته مشکل می‌کند که قرار است طی چند هفته‌ی آینده برای آی‌پَد منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در وب‌سایت رسمی این عنوان، استودیو «رِد هووک» اعلام کرد بازی بازی Darkest Dungeon در تاریخ پنج شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۶ برای دستگاه آی‌پَد عرضه می‌شود. علاوه بر این، این عنوان تحت نسخه‌ی Tablet Edition شامل تمام ویژگی‌های کلیدی است که در دیگر پلتفرم‌ها قبلا نمایش داده شده بود. هم‌چنین، استودیو اضافه کرد که رابط لمسی برای کنترلر آن در آی‌پد به‌شکل مناسبی پشتیبانی شده است.

از نکات مهم دیگر پیرامون این نسخه، می‌توان به انتقال فایل‌های ذخیره‌ی خود از رایانه‌های شخصی، سیستم عامل مک و لینوکس به آی‌پد اشاره کرد که فقط کافی است فایل‌های ذخیره را در سرویسی مانند «دراپ‌باکس» آپلود و ذخیره کنید و بعد آن را روی آی‌پد دریافت کرده و فایل‌ها را در مسیر مشخص قرار دهید و از ادامه پیشرفت‌های که در پلتفرم‌های دیگر داشته‌اید، به ادامه بازی‌ بپردازید.

تا به این لحظه، هیچ‌گونه قیمتی برای نسخه‌ی آی‌پد از بازی Darkest Dungeon اعلام نشده است. در پایان لازم به ذکر است، عنوان مذکور هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴، ویتا، سیستم عامل مک و لینوکس در دسترس بوده و نسخه‌ی آی‌پد هم در تاریخ ۲ شهریور ماه منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: