بازی TauCeti Unknown Origin برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

استودیو «بَدفلای اینترکتیو»، سازنده و ناشر مستقل از عنوان جدید خود با نام بازی TauCeti Unknown Origin که در ژانر اول‌شخص همراه با عناصر مشارکتی (کو-آپ) بوده، قرار است برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، دستگاه‌های واقعیت مجازی و موبایل عرضه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در بازی TauCeti Unknown Origin بازیکنان در نقش شخصیتی بی نام و نشانی بازی می‌کنند، کسی که قرار است از یک کشتی فضایی فرار کند. بعد از آن شما وارد سیاره‌ای ناشناخته و عجیب با نام TauCeti می‌شوید و در آن باید به کاوش و جستجو این سیاره برای پیدا کردن عناصر کاربردی و البته خطرناک و نگهداری آن‌ها بپردازید.

محیط‌های بازی شامل جنگل‌ها سرسبز، تا ژرفای کانیون‌ها و هم‌چنین ویرانه‌های سنگی و مرموز از تمدن‌ باستانی به‌جا مانده است. معبد‌ها، می‌تواند برای بازیکنان مهم و البته پر از خطرهای ناشناخته باشد. به‌صورت کلی، بازی TauCeti Unknown Origin یک تجربه‌ی مشارکتی و پشتیبانی از حداکثر تا هشت بازیکن را برای بازیکنان فراهم می‌کند که می‌توان آن به به تنهایی یا گروهی پیش برد.

این عنوان، هم‌چنین دارای یک دنیای باز با امکانات فراوان برای بازیکنان، از جمله ساخت، ساز و ارتقاء پایگاه عملیاتی را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، حالت‌ها بازی شامل PVE (بازیکن در برابر هوش مصنوعی) و PVP (بازیکن در برابر بازیکن) می‌شود. در پایان لازم به ذکر است، این عنوان برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، دستگاه‌های واقعیت مجازی، پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و سیستم‌ عامل آندورید و آی‌او‌اس عرضه خواهد شد. تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: