تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی بازی Horizon: Zero Dawn مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

بازی Horizon: Zero Dawn اوایل سال جاری میلادی منتشر شد و توانست به یکی از عناوین تحسین شده، تبدیل شود. حال، صاحبان پلی استیشن ۴ می‌توانند ماجراجویی‌های بیشتری را با «آلوی»، شخصیت اصلی داستان در محتوی اضافه‌شونده جدیدی که قرار است در آبان ماه منتشر شود، انجام دهند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق پستی که توسط «گوریلا گیمز»، توسعه‌دهنده‌ی بازی Horizon: Zero Dawn در بلاگ پلی استیشن منتشر شد، اولین بسته‌ی الحاقی داستانی برای  این عنوان با نام The Frozen Wilds در تاریخ سه شنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۶ منتشر خواهد شد.

در حالی که گوریلا اطلاعات بیشتری را از این بسته الحاقی در اختیار نذاشت، اما این استودیو توضیح داد که بازیکنان می‌توانند در این بسته‌ی اضافه شونده، منطقه‌‌ای جدید را برای کشف رمز و رازها و رویارویی با روبات‌های ماشینی خطرناک و بسیار فاجعه‌آمیز را انتظار داشته باشند. اتفاقات The Frozen Wilds در سرزمین‌های یخی در شمال است که در فصل جدید برای بازیکنان تدارک دیده شده است.

علاوه بر اعلام تاریخ انتشار، گوریلا اضافه کرد که قیمت این بسته الحاقی در خرده‌فروشی‌ها با قیمت ۲۰ دلار و برای مشترکین پلاس پلی استیشن، ۱۵ دلار خواهد بود. در پایان لازم به ذکر است، بازی Horizon: Zero Dawn هم‌اکنون و به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس است. بسته‌ی الحاقی آینده‌ی این عنوان نیز در تاریخ سه شنبه، ۱۶ آبان عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: