تصویر لو رفته‌ی جدید از پیکسل ۲ حاشیه‌های زیاد اطراف صفحه‌نمایش را نشان می‌دهد

توسط مسعود محمودپور در ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

از آنجایی که تعداد زیادی عکس و اطلاعات از نسل بعدی پیکسل لو رفته است، می‌توان حدس زد که چقدر به معرفی این گوشی نزدیک هستیم. امروز یک عکس جدید از نسخه‌ی کوچک‌تر این گوشی لو رفته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

وبسایت GSMArena می‌گوید که کسی دو عکس برای آن‌ها از نسخه‌ی در حال توسعه فرستاده است. یکی از این عکس‌ها از جلوی دستگاه گرفته شده که با دیدن آن به چند نتیجه می‌رسیم:

  • شکل گوشی مستطیلی‌تر شده است و نسبت به نسل قبلی پیکسل کمی تغییر کرده است. در حالی که گوشه‌های دستگاه همچنان گرد هستند اما کمی تیزتر شده‌اند.
  • می‌توان به راحتی اسپیکرهای استریو را در بالا و پایین صفحه‌نمایش مشاهده کرد و به‌نظر می‌رسد گوشی جدید از نظر صوتی کاملاً پیشرفت کرده باشد. در پیکسل قبلی فقط یک اسپیکر در بالای گوشی وجود داشت.
  • این موضوع که یک پرچمدار چنین حاشیه‌های بزرگی اطراف صفحه‌نمایش دارد، ناامیدکننده است. آن هم در سالی که گوشی‌هایی مثل گلکسی اس ۸ و الجی جی ۶ تا حد امکان این حاشیه‌ها را کاهش داده‌اند.

پیکسل ۲

می‌توانید عکس از پشت گوشی را هم در زیر ببینید که برجستگی دوربین و قسمت شیشه‌ای را نشان می‌دهد.

هنوز هیچ صحبت رسمی‌ای درباره‌ی تاریخ معرفی پیکسل‌های جدید عنوان نشده است اما احتمال می‌رود که مهر شاهد این اتفاق باشیم. همان زمانی که گوگل نسل قبلی پیکسل‌ها و نکسوس‌ها را معرفی می‌کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: