بازی Middle-earth: Shadow Of War

بازی Middle-earth: Shadow of War دارای پرداخت‌ درون‌ برنامه‌ای خواهد بود

توسط سورنا رضایی در ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

مدتی قبل، استودیو «مونولیث پروداکشنز» (Monolith Productions) در جریان یک پخش زنده اعلام کرد که بازی Middle-earth: Shadow of War واحد پولی خاصی را خواهد داشت که از آن می‌توان در فروشگاه بازی استفاده کرد. اکنون جزئیات مربوط به این واحد پولی و آیتم‌های موجود در بازی منتشر شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اطلاعاتی که از سوی استودیو مونولیث منتشر شده، آیتم‌های موجود در فروشگاه بازی Middle-earth: Shadow of War را می‌توان به چهار دسته تقسیم کرد: صندوق‌های غارت، صندوق‌های جنگی، افزایش‌دهنده‌های تجربه یا XP و باندل‌‌ها. صندوق‌های غارت شامل سلاح‌ها و زره‌های متفاوت می‌شوند که مهارت‌های «تلیون» را افزایش می‌دهند. افزایش‌دهنده‌های تجربه باعث افزایش سرعت بالا رفتن سطح کاربر می‌شوند. صندوق‌های جنگی سربازانی از ارک‌ها و همچنین تمرین‌هایی برای افزایش مهارت‌های آنان را شامل می‌شود. باندل‌ها نیز بسته‌های ترکیبی هستند که شامل صندوق‌های غارت، صندوق‌های جنگی و افزایش‌دهنده‌های تجربه می‌شوند.

تمامی این‌ آیتم‌ها از طریق فروشگاه داخل بازی و با استفاده واحد پولی مخصوص آن، یعنی «میریان» (Mirian) قابل خریداری هستند. برای بدست آوردن میریان نیز کاربران می‌توانند به از بین بردن دشمنان پرداخته و یا پول‌های پراکنده‌ در محیط بازی را بیابند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند در ازای «طلا» این آیتم‌ها را خریداری کنند که البته برای دستیابی به طلا پول واقعی نیاز است. خرید طلا از طریق فروشگاه اکس‌باکس  پلی استیشن و استیم امکانپذیر خواهد بود.

این مسئله باعث اعتراض برخی از کاربران در فروم‌های مختلف از جمله رددیت و نئوگفت شد. پس از گسترش این اعتراضات، استودیو مونولیث توضیح داد که تمام آیتم‌های موجود در بازی با استفاده از پیشرفت در ماموریت‌های بازی قابل دستیابی بوده و پرداخت هزینه اضافی تنها باعث دستیابی سریع‌تر به آیتم‌ها می‌شود.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Middle-earth: Shadow of War در تاریخ دهم اکتبر (هجدهم مهر ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بازی Middle-earth: Shadow of War دارای پرداخت‌ درون‌ برنامه‌ای خواهد بود”

  1. amir khabbaz گفت:

    گیم پلیشو دیدم احتمالا چرته . با این کارشون که خرید داخل برنامه دارن هم بنظرم ثابت میشه که چرته . حیف ارباب حلقه ها که با این بازی ها خرابش میکنن

    ۰ ۰