تعداد بازیکنان هم‌زمان PlayerUnknown’s Battlegrounds از مرز ۵۰۰ هزار نفر هم عبور کرد

توسط سهیل حسینی در ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

این‌که بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds عنوان محبوبی است، از کسی پوشیده نیست، عنوانی که در کمتر از یک ماه پس از انتشار به‌صورت دسترسی اولیه توانست یک میلیون نسخه بفروشد. بعد از آن، این عنوان موفق شد تنها پس از سه ماه از انتشار بازی این عدد را به ۵ میلیون کپی افزایش دهد. در اوایل امروز هم، این بازی با ثبت ۵۰۰ هزار بازیکن به‌صورت هم‌زمان در بازی، نقطه‌ی عطف دیگری از توانایی‌های این عنوان را از نظر محبوبیت به‌نمایش گذاشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در جدیدترین به‌رزورسانی، این بازی توانست به بیشتر مقدار بازیکن در یک زمان مشخص برسد، در مجموع ۵۲۳,۴۳۶ هزار بازیکن برای این بازی ثبت شده، این درحالی است که چند روز پیش هم این عدد به ۴۳۰,۰۰۰ هزار نفر رسیده بود و توانست از عنوان «فال‌آوت ۴» (Fallour 4) هم عبور کند. در ادامه، سازنده تصویری همراه با تشکر از بازیکنان برای ادامه پشتیبانی‌شان از این بازی منتشر کرد:

با توجه به مشکلاتی که برای بعضی از کاربران در بازی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds وجود دارد، اما روند صعودی این بازی در زمینه داشتن بازیکن هم‌چنان ادامه دارد. هم‌چنین، این عنوان به‌تازگی سرورهای اول‌شخص را راه‌اندازی کرده و به‌نظر می‌رسد می‌تواند این بازی را از نظر جذابیت به سطح بالایی برساند. علاوه بر این، در به‌روزرسان منتشر شده برخی از مشکلات مربوط به سرور هم حل شده است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تعداد بازیکنان هم‌زمان PlayerUnknown’s Battlegrounds از مرز ۵۰۰ هزار نفر هم عبور کرد”

  1. Taha گفت:

    بازیش عالیه :۱۵:

    ۰ ۰